skip to Main Content

Logo značky EspritEsprit Holdings Limited je firma zastřešující oděvní značku Esprit (pozor, není to Espirit!), která vedle kusů oblečení produkuje také doplňky, obuv, klenoty a mnoho dalšího. Firma sídlí v Hongkongu a Německu. Odsud jsou řízeny stovky specializovaných obchodů, stejně jako tisíce prodejních míst celého světa.

Oblečení, kosmetika i hodinky Esprit

Pod značkou Esprit je možné najít mnoho rozmanitých věcí, i u nás jde především o rozšířenou značku kosmetiky. Ta se v největší míře prodává v Německu, kde má Esprit v tomto odvětví asi největší odbyt. Kosmetika Esprit byla populární zejména před několika desítkami let, dnes si ji kupují spíše lidé ze střední vrstvy. Pro ty jsou výrobky dostatečně kvalitní a zároveň cenově dostupné.Ukázka oblečení – topy

Topy Esprit

Mezi největší nákupní masu značky Esprit patří městští teenageři, které si potrpí na nové módní kousky kopírující aktuální světové trendy a právě to je hlavní politika firmy Esprit. Ačkoliv se o ni pokouší většina firem, Esprit se skutečně daří pružně se přizpůsobovat neskutečně rychle se měnící módě a díky tomu patří ke značkám s obrovským procentem stálých zákazníků.

Ukázka oblečení – halenky

Halenky Esprit

Nové zákazníky se snaží nalákat zejména politikou založenou na přísně uspořádané a přehledné obchody obřích rozměrů, kde je možné najít samotnou kolekci Esprit, ale také další licencované doplňky. Vzhled obchodů je pro společnost natolik důležitý, že má dokonce své vlastní ústředí renomovaných architektů a designerů, kteří se o uspořádání prodejních míst celosvětově starají.

Ukázka oblečení – šaty

Šaty Esprit

Oblečení Esprit – pro každého něco

Pod značkou Esprit se sdružuje neskutečné množství menších kolekcí, v nichž může být problém se orientovat. Jejich kolekce oblečení je možné rozdělit do několika větví, mezi nimiž nechybí oblečení pro děti do sedmi let, elegantní pánská kolekce, sportovní oblečení pro muže a také ženy, doplňky a tašky z kůže, módní boty pro obě pohlaví a nebo spodní prádlo.

Zakoupit oblečení Esprit není v našich končinách nic nemožného. Obchodní řetězce jsou rozšířeny po mnoha českých městech. Hned v několika zastoupeních se firma nachází v Praze. Tu následuje Brno, Pardubice, Plzeň a spousta menších měst.

Ukázka oblečení – sukně

Sukně Esprit

Esprit e-shop

Pokud rádi nakupujete online a nedělá vám problém si objednat zboží ze zahraničí, můžete využít oficiální Esprit e-shop. Ten se nachází na adrese http://www.espritshop.com/ a určitě se můžete spolehnout na to, že to oblečení, které nenajdete v českých obchodech, zde určitě koupíte.

Jak jste na tom vy se značkou Espirit? Jaké s ní máte zkušenosti? Líbí se vám její oblečení?

3 komentářů k zobrazení

  1. Je to nejlepší obchod,strašně moc ho tady v Česku postrádám.

  2. Ano, Esprit je v ČR od roku 2005. Jenom v Praze mají cca 4 obchody. Dále pak Plzeň, Pardubice, Brno….Sama jsem tam pracovala jako Store Manager. Souhlasím s Monikou, je to NEJ obchod, ale poté co jsem tam pracovala se můj pohled na českou větev trochu zatemnil. Nejlíp se mi Esprit nakupoval v GB…tam to byl fakt mazec…hlavně ceny tam byly jinde a i lepší výběr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top