skip to Main Content

Logo DieselMekka módy, Itálie, v roce 1978 vyprodukovala značku, jež si od počátku dávala za cíl vytvářet kvalitní a módním trendům odpovídající kousky. Tak vznikl Diesel, firma, která již po mnoho let formuje módu pro mladé po celém světě.

Krátký výlet do historie značky Diesel

Diesel by nevzniknul nebýt muže jménem Renzo Rosso, od něhož pocházel prvotní impuls k založení této značky. Snad možná proto stál od dob jejího založení v jejím vedení a vytvářel vizi, kterou by se značka Diesel měla ubírat. Jeho záměrem bylo obklopit se kreativními a talentovanými lidmi a ti se až doposud starají o unikátní vzhled jednotlivých kolekcí.Oblečení Diesel

Někteří originalitu zavrhující zprvu nad oblečením kroutili hlavou, Diesel se ale nevzdal a až do dnešní doby se snaží být průkopníkem novinek v oblasti designu oblečení. Ostatně cílem je vytvářet především řadu oblečení určenou pro nezávislé mladé lidi, kteří nechtějí být svázáni stejnými zásadami oblékání a potrpí si na unikátní a na první pohled zajímavé kousky. Diesel se tedy snaží otočit zády k většině konzumních spotřebitelů oblečení a nabízí alternativní cestu pro ty, kteří rádi vypadají trochu jinak a zároveň jim nevadí za kvalitu a originální přístup si lehce připlatit.

Oblečení Diesel

Prodejny Diesel najdete po celém světě

Diesel je celosvětově dostupnou značkou, o čemž svědčí i slušné množství okolo 80 zemí se značkovými prodejnami. Většinu z nich najdete ve větších obchodech jako jednu z mnoha nabízených značek. Jen pouze několik stovek obchodů celosvětově je orientovaná výhradně na značku Diesel. Ty si většinou obhospodařuje sama firma, jisté procento ale spadá pod místní podnikatele v dané oblasti, kteří mají licenci oblečení Diesel prodávat. Všechny obchody ale mají společné to, že v nich koupíte originálně střižené rifle, trička, mikiny, ale také dosti široká paleta doplňků. To vše se zárukou vysoké kvality.
Džíny (jeans) Diesel

U nás je značka Diesel známa také jako výrobce různých módních doplňků. Pod touto značku najdete na našich pultech hodinky, parfémy či jiné oblíbené zboží. Populární jsou také boty značky Diesel, které vidíte na obrázku níže.

Boty Diesel

Kde koupit Diesel v ČR

S nakupováním značkového oblečení Diesel je to u nás trochu těžší a tak bude nutné zvolit jeden z dostupných eshopů, pokud nebydlíte v blízkosti Prahy či Znojma. Pouze v této dvojici měst totiž mát k dispozici značkové obchody věnované pouze této značce. V případě Prahy je to přímo známá Vodičkova ulice.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top