skip to Main Content

Logo Dunlop

Dunlop, celým názvem Dunlop Sport, je jednou z nejúspěšnějších sportovních značek v historii 20. století. Jak její název napovídá, je tato značka úzce spjata se společností Dunlop, která se proslavila výrobou automobilových pneumatik. V poslední době však právě její sportovní divize, tj. Dunlop Sport, nabývá stále většího a většího věhlasu.

Značka Dunlop Sport byla již od počátku spjata s jedním klíčovým sportem – tenisem. Už od počátku pořádání tenisvých Grand Slamů se Dunlop vždy spojoval s těmi nejlepšími sportovci a nabízel jim sponzorství a spolupráci. Arnold Palmer, John McEnroe, Steffi Grafová a mnozí další tenisti během své kariéry využívali produkty firmy Dunlop a možná právě díky nim se dostali na pomyslný tenisový Olymp.Dunlop

Sportovní oblečení a vybavení značky Dunlop je proslaveno po celém světě a v mnoha odvětvích se jedná o světovou špičku – např. v oblasti tenisových míčků, squashových míčků nebo raket.

V současné době je Dunlop rozkročen do několika hlavních sportovních odvětví. Prim hraje již zmiňovaný tenis, následovaný squashem, badmintonem a golfem. Tyto čtyři sporty tvoří základ toho, co Dunlop dělá a oblečení pro jaké sporty produkuje – v jeho nabídce najdeme kompletní vybavení pro sportovce, počínaje botami na golf, přes kalhoty, trička, mikiny až po zmíněné tenisové rakety, míčky a jiné věci. Pojďme si představit některé zajímavé kousky oblečení pod značkou Dunlop.

Dunlop tašky

Tašky značky Dunlop jsou u nás malým fenoménem. Tyto už od pohledu velmi prostorné tašky jsou velmi praktické, tudíž je oceníte nejenom coby úložiště sportovního vybavení na cesty, ale skvěle pasují i k outfitům do města. Díky jejich sportovnímu stylu je můžete jednoduše použít k různému oblečení a i přesto budete vždy vypadat dobře a moderně. A už vůbec nevadí, že někteří tyto tašky označují za retro! Podívejte se na některé z nich. Která Dunlop taška se vám líbí nejvíce?
Dunlop tašky

Dunlop hodinky

Dunlop vyrábí kromě sportovního oblečení celou řadu módních doplňků. Kromě tašek to jsou například stylové hodinky. Koukněte se na několik ukázek níže.

Dunlop Hodinky

Dunlop boty

Kromě golfových nebo tenisových bot pro pány i dámy najdete mezi výrobky Dunlop skvělé boty do města nebo na různé sportovní aktivity. Vypadají hezky, nemyslíte?

Dunlop boty

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top