skip to Main Content

Logo Victoria's SecretZnačka Victoria’s Secret byla založena v San Francisku roku 1977. Byl to Roy Raymond, který dostal značku do obecného podvědomí, když všem ukázal, že za příjemnou chvilku lze pokládat i nakupování spodního prádla. Jeho myšlenka vyšla z vlastních zkušeností, když nakupoval spodní prádlo manželce. V roce 1982 odkoupila firmu Victoria’s Secret společnost The Limited, která pokračuje v tradici a je vlastníkem firmy dodnes. V 90. letech se společnost stala největším americkým prodejcem spodního prádla, které vydělalo firmě neuvěřitelnou miliardu dolarů.

Victoria’s Secret a její Angels

Značka je známá převážně luxusním spodním prádlem a nepochybně dokonalou módní přehlídkou. Prádlo předvádí nejžádanější modelky z celého světa, které dokonale reprezentují značku Victoria’s Secret. Mezi ně patří Naomi Campbell, Gisele Bündchen, Tyra Banks, Heidi Klum, Ana Beatriz Barros a z českých modelek Eva Herzigová, Daniela Peštová, či Karolina Kurková. Předvádějící modelky, známé jako tzv. “Angels”, jsou nejlépe placenými modelkami na světě. Jako první obchodní značka si dne 13. listopadu 2007 vybojovala Victoria’s Secret své místo na proslulém chodníku slávy v Los Angeles.Victoria's Secret Angels

Spodní prádlo Victoria’s Secret

V sortimentu zboží od Victoria’s Secret samozřejmě převažuje spodní prádlo, ať už to jsou různé komplety nebo podprsenky či kalhotky samostatně.

Spodní prádlo Victoria's Secret

Parfémy, toaletní a kolínské vody

Spektrum výrobků se rozšiřuje o výrobu obuvi, šatů, módní doplňky a široké nabídky parfémů. Jejich smyslnost a originalita mají v ženě probudit žhavou sexy dračici a z muže udělat nespoutaného dravce. Všechny výrobky od Victoria´s Secret mají  nádech vzrušení a sexuality.

Parfémy Victoria's Secret

Plavky značky Victoria’s Secret

V neposlední řadě lze zmínit jednotlivé kolekce plavek těšící se obrovské oblibě. Každé léto se představují svou jedinečností a originalitou. Klienti si chválí kvalitu materiálu, eleganci a hlavně střih. Uspokojí řadu zákazníků, včetně těch nejnáročnějších.

Victoria's Secret boty

Boty Victoria’s Secret

Victoria’s Secret nabízí kvalitní boty. Široká nabídka druhů uspokojí každého. Ať už jde o letní sandály, společenskou obuv, kozačky, či tenisky.

Čeští zájemci nemusí truchlit, nejsou ošizeni. Sice se kamenných obchodů v České republice nachází jen pár, ale na internetu lze bez problému nakoupit zboží za dobré ceny.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách Victoria’s Secret http://www.victoriassecret.com/

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top