skip to Main Content

Logo Cropp TownCropp Town je značka pro pravé individualisty, kteří se snaží své postoje a názory reprezentovat prostřednictvím módy. Jedná o značku určenou především pro mladé nejenom věkem, ale i duchem. Zhruba taková je v kostce filosofie této značky, která původně pochází ze sousedního Polska.

Oblečení značky Cropp

Pod značkou Cropp Town funguje po světě více jak 140 obchodů a butiků, které najdete ve více jak 10 evropských zemích. Značka nabízí každoročně několik kolekcí s moderním a trendy oblečením, které se hodí nejlépe do klubu, na party či na jakoukoliv jinou městskou akci. Potěšující dozajista je to, že Cropp Town se v ničem neomezuje a v jejich obchodech najdete oblečení pro kluky i holky od spodního prádla, přes trička, mikiny, kalhoty, až po boty a doplňky.Boty značky Cropp

Zákazníky značky Cropp Town jsou především mladí lidé ve věku 17 – 25 let, kteří si potrpí na kvalitní design a mají rádi módní oblečení. V domácím Polsku se značka těší velké obliby a pravidelně s ní spolupracují špičky tamější graffiti scény či jiní soudobí streetoví umělci. Vytříbený cit pro design, popkulturu a humor ukazují i domovské stránky značky, jejichž návštěva je jeden velký umělecký zážitek.

Spodní prádlo značky Cropp
Obchody Cropp Town najdete v Česku hned v několika různých městech – obchody této značky má Praha, Brno, Zlín, Liberec, Pardubice, Ostrava, Olomouc, Karlovy Vary a další. Cropp Town také provozuje vlastní e-shop, na kterém můžete objednávat zboží i sem do Česka.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top