skip to Main Content

Logo značky The North FaceThe North Face (nikoliv Northface) je americká značka je zaměřena především na outdoorové oblečení, boty a vybavení. Je vhodná pro všechny nadšence do sportu, zejména pro horolezce, lyžaře, snowboardery, turisty, pro nadšence vysokohorských túr a prostě pro všechny, kteří potřebují pohodlné oblečení do nepohody.

Historie značky The North Face

The North Face byla založena v roce 1968 v San Franciscu v Kalifornii. Své jméno dostala podle hor v arktické oblasti v severní hemisféře naší zeměkoule, což odráželo myšlenku jejích autorů vyrábět kvalitní outdoorové bundy a doplňky určené především do extrémních podmínek. V osmdesátých letech se začalo vyrábět také lyžařské oblečení a kempingové vybavení, tzn. stany, spacáky a batohy. Nyní v jejich produktové řadě najdete zboží zasahující snad do všech oblastí outdoorových sportů a aktivit.Stránkou samou o sobě je logo The North Face. To má původní předobraz v útvaru jménem Half Dome, což je žulový masiv v oblasti Yosemitského národního parku.

Zajímavostí určitě je, že takřka dobrá polovina objemu všech batohů, které se nyní prodají na území USA, nese právě značku The North Face nebo JanSport, což je největší výrobce batohů na světě a sesterská firma The North Face.

Bundy The North Face – ukázka

Ukázka dámských a pánských bund The North Face

Firma The North Face si stále vybírá nová a nová obchodní místa. V poslední době se stále víc zaměřuje na mladé lidi a její výrobky se více přibližují městské módě. Zachovává si ovšem svou výbornou kvalitu a funkčnost zboží.

The North Face se stala slavnou kolem roku 2000 a dnes je populární hlavně mezi mladými lidmi a milovníky zimních sportů obecně. V minulosti však tato značka nebyla zrovna z nejlevnějších, což často vedlo ke vzniku nejrůznějších padělků. Proti těm se v zimě rozhodl bojovat jeden vysokoškolský student stránkou The North Face Guru, kde si milovníci této značky mohli vyměňovat své zkušenosti s produkty North Face a umisťovat jména prodejců padělků.

V současnosti v portfoliu The North Face najdete široké spektrum věcí: batohy, stany, kvalitní bundy a kalhoty, košile, trička, teplé rukavice a čepice, boty či mnohé jiné funkční oblečení. Zkrátka a dobře, pod touto značkou najdete vše pro milovníky outdooru. Pro ty, co rádi lezou na skalách, jezdí na lyžích nebo na snowboardu, věnují se vysokohorskému běhu nebo turistice či jiným podobným aktivitám.

Boty, kšiltovky a jiné The North Face doplňky

Ukázka bot a jiných doplňků The North Face

Ukažte, že máte rádi značku The North Face!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo The North Face
Miluju The North Face!
Miluju značku The North Face!

Kde koupit zboží od The North Face

Pokud patříte k milovníkům značky The North Face, již brzy na tomto místě najdete seznam obchodů a e-shopů, kde se dá jejich zboží koupit.

3 komentářů k zobrazení

  1. Ahoj,
    znacku The North Face uz nosim nekolik let,ziji v zahranici kde je prostupna.Vzdanem pripade bych nemenila je velice kvalitni prijemne se nosi a udrzba je dobra.Doporucuji vsem kdo ma rad kvalitu a neni mu lito si priplatit.

  2. Ahoj….co je pravdy na tom,že se např bundy The North Face nesměj prát v aviváži????

  3. No funkční bundy obecně se nesmějí prát v aviváži, jelikož by se narušila funkčnost….
    Nejlepší je bundy prát s impregnačními prášky,gely,…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top