skip to Main Content

Rejoice logoPro všechny milovníky outdooru a aktivně stráveného času představuje česká značka Rejoice skvělou variantu k vhodnému oblečení pro tyto účely. Malá firma započala svoji činnost roku 1998 a původně se specializovala pouze na kalhoty Rejoice. Produkty se však postupně rozšířily i o další zákazníky vyžadované položky. Jmenujme například oblíbené mikiny a trička.

Produkty

V rozsáhlé nabídce společnosti naleznete výběr toho nejlepšího, co se za celou dobu její obchodní činnosti podařilo vyrobit. Zvolit si proto můžete nejen oblečení pro běžné nošení, ale i horolezecké aktivity či Nordic walking. BěhemRejoice pytlík na magnézium šití oděvů se používá několik materiálů s rozdílnými vlastnostmi, které zaručují funkční vlastnosti finálního výrobku. V katalogu na aktuální rok se vždy přesvědčíte o kvalitách značky, kterou symbolizuje bílá květina. Dostupné je přitom pánské, dámské i dětské Rejoice oblečení. Zmínit dále musíme poněkud rozsáhlejší nabídku čepic a kšiltovek. Firmě se dále podařilo na trhu prosadit se svými doplňky v podobě pásků, peněženek a pytlíků na magnézium. Všechny zmíněné výrobky se přitom pochopitelně prezentují vhodnou kombinací barev a originálních motivů.Rejoice Black

Touto značkou se označuje zvláštní modelová řada, která k životu přišla v roce 2009. Ta doplňuje stávající výrobky a přitom Rejoice Blackse od nich i výrazně odlišuje. Již na první pohled si všimnete černých barev, nového střihu a designu určeného pro současný svět. V každém ohledu se jedná o naprosto špičkové oblečení. Tomu odpovídá i výběr materiálu. Zvolený oděv Rejoice Black využijete nejen během sportování. Skvěle se totiž hodí i na relaxační procházky v přírodě.

Prodejny

Pokud máte zájem práci české firmy vyzkoušet na vlastní kůži, můžete vždy moderní oblečení zakoupit ve specializovaných obchodech označovaných jako Rejoice Shop. Stejně tak se však s touto značkou setkáte i v mnoha sportovních centrech. Ostatně aktuální seznam prodejen naleznete vždy na www.rejoice.cz.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top