skip to Main Content

CCC logoZboží chlubící se značkou CCC u nás distribuuje firma CCC Boty Czech do řady českých  prodejen. Nadnárodní společnost pravidelně pro své zákazníky připravuje nové výrobky, které následně prezentuje ve vydávaném katalogu. Mezi její hlavní oblast zájmu patří povedená CCC obuv, která dle zvolené sezóny obsahuje vždy zajímavé inovativní prvky, což z ní dělá malé umělecké dílo. Boty jsou přitom určeny nejen pro dámy, ale i jejich partnery a děti. Ze široké nabídky si zkrátka zvolíte model pro každou příležitost.

Nová reklamní kampaň

V rámci snahy o spojení značky CCC s modními produkty bylo rozhodnuto o zapojení oblíbené polské herečky a modelky. Magdalena Mielcarz tak reprezentuje společnost nejen v televizní reklamě, ale i ve významných časopisech. Zejména z tohoCCC boty na podpatku důvodu lze aktuální CCC katalog doporučit každé ženě, která se chce cítit jako pravá filmová hvězda. K navození tohoto dojmu se totiž designéři bez výjimky rozhodli. Za tímto účelem chtějí k vybírání vhodného oblečení a obuvi přidat i určitý vzrušující prvek naprosté inovace. Zmiňme například dřeváky, nejtypičtější lidovou obuv minulosti. Pokud se pro takové boty rozhodnete, máte naprostou jistotu, že vzbudíte požadovanou pozornost. A co takhle vyzkoušet podpatky s délkou klidně i přesahující menší pravítko?Nakupujeme CCC

Pokud zatoužíte alespoň si boty CCC prohlédnout, můžete tak například učinit v online verzi katalogu, ve které lze pohodlně CCC botylistovat. Dostupný je přitom jednoduše na www.ccc.eu. Nic se však pochopitelně nevyrovná návštěvě vybrané prodejny, jejichž seznam rovněž naleznete na již zmíněném webu. Velmi pravděpodobně vás však pozitivní energie a jiskrné barvy pronikající z každého páru obuvi donutí smyslně zatoužit a vybraný výrobek okamžitě zakoupíte. Podobně se totiž chovají prakticky všechny dámy, které se značkou CCC přijdou do styku.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top