skip to Main Content

Michael KorsMichael Kors v roce 1981 založil společnost pod svým jménem a v současné době sortiment jeho výrobků zahrnuje obuv, hodinky, šperky, pánské a dámské konfekční oblečení, parfémy a různé doplňky. Jeho obchody se nacházejí v nejprestižnějších světových metropolích včetně New Yorku, Milána, Paříže, Londýna či Tokia a v mnoha dalších. Kors se narodil v roce 1959 a první návrhy vytvořil už ve svých devatenácti letech. Od roku 2002 vytváří pod svou značkou také kolekce pro muže.

Slavní nosí Michaela Korse

Modely Michaela Korse jsou nošeny těmi nejslavnějšími hvězdami. Objevily se v nich například Jennifer Lopez, Rachel McAdams, Heidi Clum, Catherine-Zeta Jones či Michelle Obama. Jeho šaty se objevily nejednou i na stříbrném plátně, kdy je ve svých rolích oblékly například Cate Blanchett nebo Gwyneth Paltrow. Michael Kors byl také porotcem v úspěšné reality show Project Runway, který v amerických televizích běžel plných pět sezon.  I ve filmu Ďábel nosí Pradu byl zmíněn odkaz na Michaela Korpse, když si Meryl Streep jako Miranda Prestley domlouvá odvoz na jeho party.Jednoduchost a krása

Michael Korse se ve svých kolekcích snaží dosáhnout pohodlí a dlouhé životnosti všech svých výrobků od kabelek přes oblečení až po hodinky. Proto u něj nenajdeme žádnou bezmyšlenkovitou extravaganci, ale spíše promyšlené a funkční prvky spojené se zajímavými detaily. Zaměřuje se na oblečení, hodinky a doplňky, ve kterých se člověk cítí dobře a pohodlně. Výrobky Michaela Korse ovšem díky své praktičnosti neztrácejí nic na kráse, výraznosti a luxusu. Michaelovy kousky jsou mnohdy jednoduché, ovšem upoutají pozornost ať už výraznými barvami nebo svou rafinovaností. Michael Korse získává ocenění nejen v oblasti módy, ale v roce 2010 získal cenu za významnou pomoc při rozvoji výzkumu rakoviny, od Institutu výzkumu rakoviny.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top