skip to Main Content

Logo značky LoapZnačka Loap (někdy též Loap Sport) je na světě už od roku 1992. Distribucí a výrobou oblečení této značky se v Česku zabývá společnost Piccollo, s. r. o., která byla založena ve stejném roce. Loap je tradičním výrobcem sportovního oblečení, vybavení pro volný čas a pro aktivity v přírodě. Vyrábí mnoho druhů pánského, dámského a dětského oblečení, batohy různých velikostí a vitráží, stany a spacáky.

Pánské a dámské bundy Loap

Ukázka bund značky Loap

Firma vyrábí své výrobky s ohledem na jejich módnost a atraktivní vzhled a také sleduje kvalitu použitých materiálů a doplňků. Samozřejmostí jsou moderní střihy a praktické propracované detaily a také módní barevné kombinace. Výrobky značky Loap se hodí zejména jako oblečení pro volný čas, pro outdoorové využití a i do extrémních podmínek. Splňuje také požadavky na módnost, když každoročně upravuje kolekci batohů, stanů a spacích pytlů.Batohy Loap

Ukázka batohů značky Loap

Značku Loap najdete ve většině specializovaných sportovních prodejnách po celé České republice. V současnosti firma působí v řadě Evropských zemí jako je např. Slovensko, Rusko, Lotyšsko, Litva a Estonsko, Ukrajina, Maďarsko, Polsko, ale také v Turecku, Izraeli nebo Velké Británii.

Loap se podílí se na přípravě a realizaci osvětové kampaně Bezpečné hory. Radí nejen jak se dobře vybavit a obléknout na lyže a snowboard, ale také jaké ochranné pomůcky používat, jak se chovat na svahu a jaké zásady chování na horách a sjezdovkách dodržovat. Pod značkou Loap rovněž funguje síť lyžařských a snowboardových škol a půjčoven zimního vybavení, která působí už téměř ve všech střediscích v Jeseníkách.

Ukažte, že máte rádi značku Loap!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Loap
Miluju Loap!
Miluju značku Loap!

Kde koupit oblečení značky Loap

Jestliže máte rádi zboží značky Loap, již brzy na tomto místě najdete seznam obchodů a e-shopů, kde se dá jejich zboží koupit.

2 komentářů k zobrazení

  1. Loap je neseriózní firma
    Mám špatné zkušenosti se spacákem LOOP, Boston. Váha udaná na obalu: 850g, váha skutečná: 1100g. Bohužel jsem to zjistil pozdě a tak jsem jej už nemohl vrátit. A co je horší: Po druhém nenáročném použití se spacák v nohách úplně rozpáral ve švu. Reklamoval jsem, opravili a po dalším jediném přespání opět rozpáraný ve švu. Používám jej tak málo, že už proběhly dva roky záruky. Firmu LOOP proto považuji za krajně neseriózní.

  2. Spacáky a batohy Loop.
    Navzdory odstrašujícím zkušenostem se spacákem od firmy Loop jsem po dvou letech firmě Loop naletěl opět. Malé turistické batůžky se vyrábějí ve stovkách variant, ale lehoučkých, sbalitelných do kapsy je na trhu minimum. Koupil jsem batůžek Cardinal, značky Loop, 20lt za 340,- Kč. Na příbalovém letáku je uvedeno maximální zatížení 2,5kg. Při první procházce se po 40ti minutách utrhl „trak“ batohu ve kterém byla svačina!!! To není vše: před 41 roky jsem koupil velmi podobný batůžek československé výroby za tehdejších 60,-Kčs. Projel jsem s ním všechny kontinenty, prošel napříč Grand Canyon v USA, navštívil Nord Kap, prošel Indii, Thajsko, Kambodžu, Laos, všechny československé hory, … Za 40 let intenzivního používání zaznamenal jedinou závadu – vyšisování látky sluníčkem. Jinak je dodnes plně funkční. Další důvod považovat firmu LOOP za krajně neseriózní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top