skip to Main Content

Halens logoOděvní firma Halens zaujímá na českém trhu pozici významného hráče. Mnoho zákazníků tuto společnost rovněž zná pod starším pojmem Quelle. K převzetí podniku přitom došlo začátkem roku 2010, kdy koncern Halens AB zdůraznil postavení lídra v oblasti zásilkových a internetových obchodů. Jeho služby totiž mohou momentálně využívat lidé z dvanácti zemí. V České republice se sortiment zaměřuje na muže a ženy, nijak však nezaostává ani v nabídce dětských produktů. Zboží přitom tvoří kombinaci několika značek. Mezi ty význačné patří Halens, dále pak Cellbes a Next pocházející z Anglie. Časté slevové akce se řadí mezi další specialitu firmy. Produkty sice lákají skvělou cenou, lze je však mnohdy pořídit za opravdu senzačních podmínek. Peněženka tak ani v případě rozsáhlejšího nákupu nebude nijak trpět.

S pomocí katalogu si vyberete pohodlně doma

Pokud bychom měli alespoň zmínit hlavní oblasti, ve kterých se HalensHalens dámská móda uplatňuje, museli bychom se pozastavit nad značkovým oblečením, spodním prádlem, plážovou módou, plavkami, obuví a doplňky. Potěší i přítomnost všech velikostí – včetně XXL. Rozhodně proto není problém zakoupit tričko, top, svetr, halenku, kalhoty, šortky, sukni, kabát či bundu. Vzhledem k opravdu nepřeberné nabídce získává na opodstatnění Halens katalog, který výrazně usnadňuje samotný nákup. Získat jej lze přitom zdarma v klasické podobě. Stačí jen provést jeho objednávku na webu www.halens.cz. Jestliže se vám však nechce čekat na doručení, oddejte se kouzlu značku u jeho online varianty.300 kamenných poboček představuje bezbřehou prodejní síť

Halens pánská módaHalens móda se rozšířila i díky snadné dostupnosti. Aktuální seznam obchodů například prozrazuje následující mapa. Objednávku rovněž můžete učinit s pomocí informací uvedených v každém katalogu. Pro příznivce eshopů pak není nic snazšího, než otevřít v prohlížeči úvodní stránku popisované firmy a začít s naplňováním virtuálního košíku.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top