skip to Main Content

Circa logoZnačka Circa rozhodně proto potěší všechny příznivce skateboardu. Mnoho oděvů se hodí i pro běžné neformální nošení. Vyrazit v něm například lze i do města. Svoji úlohu zastane nejen během sledování snímku v kině. Škála možného použití je skutečně velmi široká. Mezi nejžádanější produkty se řadí Circa boty. Jedná se o vskutku povedené modely rozdílných typů a barev. Chcete obuv s atraktivně vyhlížejícím jazykem? Zde dostáváte příležitost ke splnění svého přání. Půvabně stylizovaná podrážka rovněž nepředstavuje žádný problém.

Značka založená profesionálním jezdcem

Circa boty s barevnou podrážkouJak už to tak v životě bývá, i firma Circa symbolizuje sen jediné osoby. V tomto případě konkrétně dostal Chad Muska příležitostCirca boty spolupracovat společně s korporací Four Star Distribution, která poskytla potřebné zázemí pro prvotní start. Po roce 1999 se již boty Circa staly běžnou součástí skejtařského světa. Oblibu v nich přitom našly i veřejně vystupující osoby. Díky tomu se povědomí o kvalitě a skvostném zpracování šířilo dále mezi společností. Největšího úspěchu se přitom pochopitelně dosáhlo u lidí zajímajících se o skateboarding.Sortiment překypuje hojností

Circa mikinaZaměřme se nyní na bližší popis dostupného oblečení. Určitý prim v této oblasti hraje Circa mikina, která se mezi mladými lidmi stále těší neutuchající přízni. Tím ale nekončíme. Muži i ženy mohou volit z báječných triček a džín. Dále pravděpodobně zaujmou i košile s tmavými vzory. Co se týče doplňků, neliší se Circa od jiných značek pro ridery. Pozastavit se však rozhodně musíme nad kšiltovkami a dalšími pokrývkami hlavy. Chcete-li se s dostupným zbožím osobně seznámit, zavítejte na www.c1rca.com, kde se nachází příslušné fotografie.

Nákup vám vykouzlí úsměv na rtu

Značku Circa převážně zakoupíte ve specializovaných prodejnách, které se na skateboarding zaměřují. Jako možná alternativa klasického obchodu se poté jeví internetové eshopy.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top