skip to Main Content

Značka CHIBS u nás není zřejmě moc známá. Vznikla v Portugalsku v 90. letech v továrně Evereste. Začala jako značka bot pro muže, vyráběli boty pracovní, do města za použití nejnovějších tehcnologických postupů a inovací. V roce 2011 CHIBS uvedli na trh první kolekci dámských bot a od té doby začínají pronikat dále do světa.

Boty CHIBS

V současné době značka představuje nové zajímavé modely pro každou další sezónu.Proč vás CHIBS láká, abyste šli s ním? 
Heslem „Walk With US“ („Pojďte s námi“) CHIBS nemíní pouze jít ruku v ruce s módními trendy, ale zároveň zachovávat pohodlí při nošení bot. Inspiraci pro nové kolekce značka čerpá zejména z městského prostředí, velkých měst módy z celého světa. Boty této značky seženete snad v každém velkém nákupním centru v Portugalsku a distribuují se i do několika obchodů po světě.

Boty CHIBS

Kromě klasických kolekcí značka nabízí možnost si boty navrhnout dle vlastního vkusu – vybrat si můžete vlastní barvy, materiály podle vašich preferencí.

Boty CHIBS odráží každodenní kosmopolitní způsob života, dělící se na tři různé styly -. klasické, neformální a městské boty, zkrátka vhodné pro různé příležitosti v našich životech. Více o značce najdete na jejích webových stránkách.

Chibs4 Boty CHIBS

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top