skip to Main Content

Cesare Paciotti

Logo Cesare PaciottiCesare Paciotti se proslavila především díky neotřelým kolekcím dámských bot. Tvůrci této obuvi hrdě hlásají heslo značky:

„Kousek dokonalosti naleznete v každém detailu.“

Co Cesare Paciotti nabízí?

V buticích značky Cesare Paciotti nalezneme nejen neotřelé a kreativní modely dámských a pánských bot. Dokonalým zpracováním se pyšní i sportovní kolekce oblečení a dámské kabelky. V neposlední řadě na pultech narazíte i na výrazné, avšak vkusné sluneční brýle.

Móda Cesare Paciotti

Kolekce 4US

V současné době se značka Cesare Paciotti pyšní kolekcí, která je určená pro všechny. Samotný název 4US v překladu znamená: „pro všechny“. Nalezneme zde sportovní oblečení, obuv, kabelky a sluneční brýle. V podstatě všechen sortiment, jež značka nabízí.

Dámská obuv Cesare Paciotti 4US

Převážnou část produkce značky Cesare Paciotti tvoří dámská obuv. Není se čemu divit, protože se kolekce mohou pyšnit nejmodernějšími italskými trendy v oblasti kreativity. Nechybí ani netradiční volba materiálů, které jsou vždy pohodlné, vzdušné, sportovní a přitom sexy. Nabízejí se jak sportovní boty, tak ty, jež jsou vhodné do společnosti.

Móda Cesare Paciotti

Pánská obuv Cesare Paciotti 4US

Jste-li sportovci tělem i duší, pak vás potěší pánská obuv značky Cesare Paciotti, která v kolekci 4US volila takovou pánskou obuv, která je sportovní, vzdušná, pohodlná. Nabízí se jak vkusný, barevně nevýrazný design, tak design originální, hýřící výraznými barvami.

Móda Cesare Paciotti

Kabelky Cesare Paciotti 4US

Pozornost si získávají i dámské kabelky značky Cesare Paciotti, které hezky snoubí ženskost a účelnost. Na první pohled vás zaujme použití kvalitním materiálů a dokonalé, puntičkářské zpracování. Kabelky nejsou pouze módním doplňkem, ale jsou rovněž prostorné. Plní tedy svůj účel na jedničku.

Móda Cesare Paciotti

Sportovní oblečení Cesare Paciotti

V poslední době se značka Cesare Paciotti snaží protlačit i do světa sportovního oblečení. Modely zahrnují jak jeansy, kalhoty, tak i trička, mikiny, svetry, ale i kabáty a bundy. V dámských kolekcí převažují pastelové barvy na konfekcích, které jsou určeny především pro volný čas, působí však také příjemným ženským dojmem. U pánských kolekcí se spíše sázelo na nekonvenční, sportovní a poněkud rebelský styl.

Veřejnosti nepříliš známou značku Cesare Paciotti bychom doporučili těm z vás, kteří máte rádi sportovní styl a zároveň jedinečnost italské módy, z které čiší vždy něco originálního a zároveň přirozeně krásného.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top