skip to Main Content

Logo BurberryV posledních desíti letech se ve světě módy objevily značky zaměřující se na extravagantní módu. Pokud vám tento styl moc nevonní a rádi by jste volili klasiku, pak se můžete nechat inspirovat značkou Burberry, která je na módním poli již více než 150 let. Elegantní, vkusná móda s nádechem londýnské klasiky a špetkou modernosti, to je Burberry.

Móda Burberry

Co Burberry nabízí?

Značka Burberry nabízí nejen vkusné dámské a pánské kolekce, ale i kolekce dětské. Nechybí elegantní dámské kabelky, obuv, módní doplňky a samozřejmě svůdné parfémy.Rozmach v roce 2001

Firma má hluboké kořeny, sahající do předminulého století. Nutno říci, že velký úspěch sklízí až teď, když se hlavním návrhářem stal slavný Christopher Bailey. Byl to právě on, kdo vtiskl značce novou tvář. Otevřel hlavní obchod v Londýně, připravil velkolepou reklamní kampaň a hlavně vdechl nový život módním kolekcím, které snoubily vkusný styl a decentní barvy.

Móda Burberry

Burberry a anglická královna

Značka kdysi vyráběla tzv. trečkoty pro důstojníky armády Jejího Veličenstva za první světové války. Tím se dostala do podvědomí. Právě na tuto legendu navázal v nynější době Bailey navržením baloňáku z nepromokavého gabardénu s podšívkou. Právě ten značku tak moc proslavil. Mimo jiné jej nosí i anglická královna.

Vkusné dámské šaty Burberry

Nabídka dámských šatů je široká. Nutno říci, že šaty nejsou nijak zvlášť vyzývavé. Volí se vkusné střihy s žádnými nebo pouze malými rozparky. Spektrum barev je rovněž usedlejší. Nalezneme zde převážně tmavší odstíny barev.

Móda Burberry

Decentní dámské kabáty Burberry

Zaujmout by vás mohly decentní kabáty a kabátky, kterým opět vévodí ležérní styl. Nabízejí se i pláště a bundy, jak dlouhé tak krátké. Hlavními atributy jsou perfektní zpracování a prvotřídní kvalita použitých materiálů.

Pánské kolekce Burberry

Pánové budou rovněž potěšeni širokou nabídkou kolekcí od triček, svetrů, kabátů přes košile, plavky, až po kravaty a nesmí chybět ani legendární motýlci. O klasický usedlý londýnský styl zde není nouze. I když se jedná o usedlé modely, čiší z nich něco mladistvého a neotřelého.

Dámská obuv Burberry

Co návštěvníka obchodů značky Burberry zaujme, jsou dámské boty. Značka Burberry je sice známá svou usedlostí, ale když se podíváte na obuv, zakrátko zjistíte, že modely jsou docela odvážné a mohly by konkurovat značkám, které nabízejí extravagantní oblečení.

Boty a obuv Burberry

Značka Burberry zaujme ty z vás, kteří máte rádi klasický ležérní styl a spíše než originality si ceníte prvotřídních materiálů a zpracování.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top