skip to Main Content

Billabong

Logo značky BillabongVznik oděvní společnosti jménem Billabong orientující se z velké části na trh surferů se datuje do roku 1973, kdy se na australském kontinentě setkali Gordon a Rena Merchant patřící k prvotním zakladatelům. Pokud vám vrtá hlavou, jak vlastně na název své budoucí firmy přišli, pak vězte, že se nejedná o nic jiného než o slovíčko převzaté z australské angličtiny, které v překladu znamená klidná hladina.

Outfity značky Billabong

Výrobky této společnosti v obchodech nenajdete pouze pod názvem Billabong. Firma je zodpovědná také za produkty pod značkami Palmers Surf, Honolua Surf, Von Zipper, Nixon, Xcel Wetsuits, Tigerlily a Kustom orientující se na obuv. Skateboardistům bude známá značka Element produkující jak oblečení tak i další pomůcky pro tento stále více populární sport.

Ukázka oblečení Billabong – tričko, tílko a mikina

Oblečení značky Billabong

Oblečení Billabong spojuje nápaditost a vidět jej opravdu můžete jak v našich středoevropských končinách, tak i při vycestování na jih či na sever. Také zde je totiž možné potkat lidi, kteří na sobě hrdě nosí mikiny, trička, košile, pásky, tašky různých rozměrů nebo třeba i bundy s charakteristickým nápisem Billabong.

Ukažte, že máte rádi značku Billabong!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Billabong

Miluju Billabong!
Miluju značku Billabong!

Kde koupit oblečení Billabong

Sháníte batohy, trička či mikiny značky Billabong? Seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží Volcom na tomto místě najdete již brzy. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse.

1 komentář k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top