skip to Main Content

Zásilkový obchodní dům Blancheporte existuje na českém trhu už od roku 1967, kdy vznikl zásilkový obchod MAGNET Pardubice. V současné době se jedná o jedenz nejvýznamnějších zásilkových obchodů v ČR, který vám může až domů zaslat svůj katalog. V e-shopu, který tato firma provozuje, najdete například francouzskou módu, a kde je k dispozici i rozšířená nabídka produktů za nízké ceny.

Blanchporte by MagnetV současné době nabízí zásilkový obchod Blancheporte svým zákazníkům možnost platit prostřednictvím jak platební karty, tak on-line převodem přes internetové bankovnictví. Zboží si lze rovněž poslat na dobírku. V neposlední řadě můžete platit na splátky pomocí karty MAGNET. Dopravu zboží k zákazníkovi zprostředkovává jednak Česká pošta, jednak dopravce DPD.V zásilkovém obchodě Blancheporte můžete vybírat z široké nabídky oblečení jak pro ženy, tak pro muže. Z dámského oblečení jsou k dispozici různé šaty, kalhoty, svetry, halenky nebo spodní prádlo včetně pyžam. Muži zde najdou např. pánské košile, sportovní oblečení nebo spodní prádlo. Kromě oblečení nabízí e-shop Blancheporte i řadu pro domov, ve které nechybí bytový textil, různé dekorace, povlečení, ručníky a mnohé další.

Poslední katalog, v němž najdete informace o aktuálních akcích a výprodejích, můžete vždy najít na domovské stránce www.blancheporte.cz

Back To Top