skip to Main Content

Jedním z největších a nejúspěšnějších zásilkových obchodů s erotickým prádlem na světě je německá společnost Beate Uhse. Tato společnost získala své jméno podle své zakladatelky, která už v roce 1946 nabízela malou reklamní knížečku s erotickým zbožím. V České republice ale tento zásilkový obchod začal fungovat poměrně nedávno. V současném katalogu společnosti Beate Uhse se nachází více jak dvacet tisíc druhů erotického zboží, které společnost dodává do celého světa.

V zásilkovém obchodu Beate Uhse nenajdete jen svůdné erotické oblečení nebo různé sexuální pomůcky a hračky, ale také erotické vůně, bižuterii nebo také kosmetiku. Výběr je opravdu velmi široký, a vybere si zde tak i ten nejnáročnější zákazník. E-shop Beate Uhse proslul také díky své serióznosti a diskrétnosti. Objednané zboží dostane každý zákazník anonymně zabalené.Čas od času můžete na internetu najít i kupóny, díky nimž bude vaše objednávka levnější. Jejich seznam najdete zde.

Platbu za zboží, které si zakoupíte v e-shopu Beate Uhse, je možné provést například prostřednictvím platebních karet Visa či Mastercard nebo prostřednictvím internetového platebního systému PayPal. Obě tyto možnosti jsou velmi rychlé a bezpečné, a proto velmi často využívané.

Online katalog stáhnete na domovské stránce www.beateuhse.cz

Back To Top