skip to Main Content

Zásilkový obchod, v tomto případě e-shop Asos patří ve Spojeném království k největším online prodejcům značkové módy a kosmetiky. Najdete zde dámské i pánské oblečení, šaty, obuv, šperky i různé módní doplňky, jako jsou například kabelky. Ve svém online katalogu nabízí více než desetitisíce položek několika stovek známých značek nabízející především módu určenou pro věkovou kategorii 16 – 34 let. Kromě toho nabízí společnost Asos také produkty pod svou vlastní značkou. Distribuční centrum společnosti Asos, které dodává zdarma zboží do 241 zemí a teritorií, včetně ČR, má své sídlo situované do Velké Británii.

Asos logo

Pokud je obchod Asos kromě bezplatného doručení něčím pověstný, tak jsou to nejrůznější slevy či jiné akce. Dost často nabízí zlevněné oblečení, plavky, šaty či kabelky až o několik desítek procent. Rozhodně se vyplatí přihlásit k odběru jejich novinek nebo alespoň častěji sledovat domovskou stránku www.asos.com.Rádi byste navštívili kamenné prodejny Asosu v městech jako je Praha či Brno? Bohužel vás musíme zklamat – nic takového neexistuje, alespoň prozatím. Ani v ČR, ani v domovské Velké Británii.

O tom, že se jedná o úspěšnou společnost, svědčí i fakt, že každý týden webové stránky tohoto zásilkového obchodu navštíví okolo 11 milionů návštěvníků. Registrovaných zákazníků má tento e-shop asi 4,8 milionů a 1,9 milionů zákazníků je aktivních.

Doba doručení je u zásilkového obchodu Asos expresní, to znamená, že vám zboží dojde do 4 až 14 pracovních dnů. Pokud jde o platbu, ta se v e-shopu Asos provádí pouze prostřednictvím platebních karet, jako jsou Visa, Maestro nebo Mastercard.

Společnost Asos velmi dbá na dodržování obchodník podmínek, a to především ze strany samotného e-shopu. Například zboží, které vám nepadne, můžete bez problémů vrátit do 28 dnů. Peníze vám potom přijdou na účet během 10 dnů.

Back To Top