skip to Main Content

Von Dutch

Logo Von DutchVysoký stupeň originality a extravagance v nynější době čiší snad ze všem modelů značky Von Dutch. Pojďme však malinko do historie k základům této módní značky. V polovině dvacátého století se ve světě pohybovalo velké množství známých módních návrhářů a jejich značek. Bylo třeba přijít s něčím odlišným, co by trh vítal s otevřenou náručí. Úkol to byl nelehký, ale výstřední umělec Kenneth Howard prorazil především díky nespoutanému stylu jeho kolekcí.

Kult osobnosti

Kenneth Howard si byl dobře vědom originalitou každého jedince, proto jeho tvorba vyústila v nespoutané a rebelské kolekce, které vyjadřují individualitu a osobnost každého z nás. Zcela jedinečný vzhled podporuje svébytný a originální umělecký styl zvaný pinstriping. Extravagance značky Von Dutch se také velmi zalíbila ikonám pop music, mezi které patří Madonna, Paris Hilton, Britney Spears či hrdina Titanicu Leonardo di Caprio.

Lví podíl na věhlasu značky tak, jak ji známe dnes, má především módní návrhář Christian Audigier, který ji vtiskl nezaměnitelný styl a osobnost.

Von Dutch kolekce

Von Dutch pro dámy

Logo firmy Von Dutch nezdobí pouze celebrity, ale také dívky z celého světa, jež svou krásu podporují jistou dávkou extravagance, kterou nabízejí výrobky této slavné značky. Velké oblibě s těší především topy, polotrička a trička značky Von Dutch. V nynější době se módní návrháři vrátili ke klasickým proužkovaným vzorům, jež doprovází vhodně vybrané syté barvy. Nechybí vyřvané barvy v odstínech růžové, žluté, zelené a samozřejmě trhák roku 2009 barva fialová. Pokud si přejete, aby váš šat zdobil pouze symbol VD, pak vám značka vyjde vstříc. Nabízejí se trička, košile, kšiltovky, svetry, džíny, kraťásky a samozřejmě také extravagantní doplňky.

Von Dutch pro ženy

Von Dutch pro pány

Pánským kolekcím vévodí rovněž vyřvané barvy. Stejně jako dámské kolekce, jsou i ty pánsky střiženy tak, aby něžně obtékaly postavu. Jste-li sportovně založeni a vaše tělo zdobí vypracovaná muskulatura, pak oblečení značky Von Dutch vaše svaly jen podtrhne. Nabízejí se trička, svetry, mikiny, džíny a také bundy. Jste-li tělem i duší rebel určitě vám přijdou vhod extravagantní potisky, jež často zdobí všechny výrobky.

Von Dutch pro muže

Kšiltovky Von Dutch

Velkým trhákem se staly jak pánské, tak dámské kšiltovky značky Von Dutch. Z kšiltovky nejen že dýchá extravagance a rebelství, ale také hip-hopový styl. Von Dutch se sice nezaměřuje na hip-hopovou módu, ale kšiltovky se hodí k propojení módního stylu mladých teenagerů, kteří našli zalíbení ve street módě a v hip-hopu.

Doplňky Von Dutch

Máte-li v jednom koutě šatníku rebelská trička, svetry, mikiny a v druhém koutě se nacházejí originální džíny, pak by jste měli zvážit, zda svou sbírku nerozšíříte i o doplňky značky Von Dutch. Nabízí se jich celá řada, od kabelek, obuvi, pásků až po výrazné sluneční brýle.

Von Dutch móda

Pokud celá léta bojujete se zarytými konvencemi, jasně s nimi nesouhlasíte, dáváte na obdiv své rebelství, zároveň se snažíte být za každou cenu in, pak se vám módní kolekce značky Von Dutch zalíbí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top