skip to Main Content

Topgal logoPro českého zákazníka opravdu není složité značku Topgal správně zařadit. Převážně se s ní totiž běžně setkáte, když vybíráte vhodný školní batoh pro své dítě. Firma si v této oblasti vydobyla skutečně významné postavení. Zvolit si správný model ratolest zvládne s ohledem na širokou nabídku za pár okamžiků. Svoji budoucí aktovku pocházející od popisované firmy si však nepořizují pouze malí školáci. I na studenty čeká nespočet produktů zajímavých nejen po designové stránce. Inteligentní vnitřní uspořádání zajistí pohodlné nošení všech nezbytností. Mezi potřebnou pomůcku se dnes stále častěji řadí i notebook. Právě proto společnost Topgal na tuto skutečnost zareagovala batohy, které pojmou i přenosný počítač včetně nejpoužívanějšího příslušenství. Aby byl výčet všech produktů kompletní, musíme rovněž zmínit i nejrůznější dětské peněženky a tašky. V obchodech dále naleznete i školní penály spadající opět pod značku Topgal.

Česká firma s aktivní působností na zahraničních trzích

Ke zrození společnosti došlo v druhé polovině roku 1993. Zpočátku mezi hlavníTopgal batoh činnost patřila produkce kožené galanterie. Ovšem přibližně po dvou letech se vedení rozhodlo zacílit na specifickou část trhu. Objevily se proto první školní batohy Topgal určené pro děti. Záhy se ukázalo, že se jednalo o krok správným směrem. Kvalita a bohatá nabídka v kombinaci s neotřelým vzhled zapůsobila postupný růst značky i v zahraničí. Kdo by nechtěl výborně barevně sladěnou aktovku s atraktivními prvky?Pohodlný nákup v oficiálním eshopu

Topgal taškaPřímo na stránkách www.topgal.cz si lze libovolné zboží Topgal okamžitě objednat. Provozovatelem tohoto internetového obchodu je přitom samotná firma, která má pochopitelně veškeré produkty skladem. Na odeslání své zásilky proto rozhodně dlouho čekat nebudete. Jestliže raději preferujete návštěvu kamenné prodejny, pomůže vám dozajista mapa prozrazující jejich přesné rozmístění po celé České republice.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top