skip to Main Content

Terranova

Móda pro mladé, móda pro zábavu, móda pro život – to je heslem italské módní značky Terranova.

Tato značka následuje poslední módní trendy a nabízí kolekce oblečení a doplňků, které velmi zdárně následují moderní trendy ve světě. V řetězcích Terranova seženete dámské a pánské oblečení, kalhoty, sukně, svetry, šaty, košile, trička, boty a celou řadu doplňků (kabelky, pásky, brýle, šátky, šály, peněženky. Oděvy a doplňky jsou určeny pro zákazníky, kteří mají rádi novinky a trendy styl v nejmodernějších paletách barev. Naleznete zde kolekce od módy do města, pro volný čas, až po sportovní oblečení. Také na naše nejmenší Terranova nezapomíná – kolekce Terranova kids je pro ně jako stvořená.

Nahlédnutí do historie Terranovy

Začátky značky Terranova se datují již k roku 1961, kdy Vittorio Tadei zahájil svou činnost v Itálii. Tehdy začal rozjíždět firmu s názvem Teddy. V roce 1988 již byla společnost Teddy natolik úspěšná, že zahájila svou novou značku Terranova. Síť prodejen slavila úspěchy po celém světě. V roce 2005 se společnost opět rozrůstá, nyní pod značkou Calliope, která nabízí rafinovanou a elegantní italskou módu. V posledních letech se obchody Terranova zaměřily na módu pro teenagery.

Calliope, moderní móda pro muže a ženy

Oděvy a doplňky přidružené značky Calliope jsou určeny dámám a pánům ve věku od 20 do 50 let. Odrážejí potřeby dnešních mužů a žen, kteří mají vytříbený vkus a chtějí se podle toho oblékat. Značka Calliope jim umožňuje cítit se pohodlně, přirozeně a moderně zároveň. Název Calliope pochází ze dvou řeckých slov – “Kalós” = krásný, vznešený a “Opos” = hlas, zpěv.

Nová kolekce Terranova

Nová kolekce značky Terranova je trefně rozdělena do několika kategorií , například “City life” neboli móda do města, kde naleznete vkusné a elegantní svetry, džíny, pokrývky hlavy… Dále třeba “Concert”, kde naleznete rockově laděné kousky v černé kůži, vhodné třeba právě na koncert Vaší oblíbené kapely.

Kam zajít nakoupit

Terranova má dnes síť obchodů po celém světě a její popularita stále roste. Dává totiž zákazníkům to, co si žádají – možnost zábavné a trendy módy za dostupné ceny. V České republice naleznete obchody Terranova v každém větším městě ve většině obchodních center, v Praze například v OC Palladium, OC Chodov, v Brně ve Vaňkovce, ve Futuru v Ostravě nebo v Olomouci na Horním náměstí.

Více informací na: www.terranovastyle.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top