skip to Main Content

Bench je světově uznávaná britská módní značka symbolizující městský život spoustou druhů svých stylových kousků oblečení.  Je jednou z nejžádanějších skateových značek na světě a je spojována se symbolem undergroundu.

Objevila se na trhu v pozdních 80 létech v Manchesteru a postupem času se dostávala stále více a více do podvědomí široké veřejnosti a mladých lidí, kteří si ji velmi oblíbili pro originalitu jejích produktů. Firma se rozšířila a prosadila v Evropě, USA, Kanadě a Australii. V roce 2006 otevřel Bench samostatný obchod dokonce v Berlíně. Následovalo mnoho obchodů přímo v Británii, včetně původního Manchesteru. Trička jsou inspirovány stylem BMX a skateboardovým světem vůbec, čehož si mladí sportovci velmi cení. Styl značky BMX je velmi populární také pro svůj jedinečný, nápaditý a inovativní styl. Ležérní stylové mikiny a bundy od Benchu jsou navrženy pro divoký městský styl života a firma Bench byla proto oceněna jako „coolest streetwear 2007/2008“ což je cena pro tu nejmodernější značku vůbec. Bench vždy dbal na individualitu každého jediného zákazníka a díky tomu jdou jejich produkty stále dopředu a jsou oblíbenější a oblíbenější.  Designy určitých produktů navrhují i známé osobnosti, což značce přidává na originalitě a s tím spojeném úspěchu.Oblečení úplně pro každého

Značka Bench nabízí v rámci skateového oblečení vše, co si jen dovedete představit. Dámské i pánské stylové skateové boty, čepice, kšiltovky skate kalhoty pro dámy i pány, trika, mikiny, bundy, kabely a batohy. Z doplňků potom peněženky, deštníky, opasky, ručníky, ponožky. Ale naleznete třeba také originální dámské letní šaty.

Nová kolekce obsahuje veselé letní barvy v tónech pastelové, ale módní zůstává i klasická černá s různými vzory tvarů jako puntík, mřížka či dokonce kytičky.

Kde nakupovat Bench u nás?

Skateové oblečení značky Bench zakoupíte v České republice ve specializovaných e-shopech a skate shopech. Cenová relace je malinko vyšší, avšak cena odpovídá kvalitě.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top