skip to Main Content

Logo Ralph LaurenRalph Lauren patří mezi hrdé módní značky, které udávají trend v módě. Módní značka Ralph Lauren, založená módním návrhářem totožného jména, udává již mnoho let trend v oblasti módy v Anglii a v Severní Americe. Hlavním atributem firmy je skvělý cit pro sladění barev a střihů, který lze vidět na všech modelech značky Ralph Lauren.

Co módní značka Ralph Lauren nabízí?

Již přes čtyřicet let můžeme na pultech značky Ralph Lauren vidět zajímavé dámské, pánské, ale i dětské modely. Nechybí ani módní doplňky v podobě kabelek, pásků, šperků a samozřejmě obuvi. Značka produkuje vkusné modely vhodné jak pro příležitosti, kdy chcete být elegantní, tak pro volný čas. Kvalitní střihy, nadstandardní materiály a know-how slavné firmy si však žádá svou daň a tou je poněkud vyšší cena modelů.Dámská móda Ralph Lauren

Dámské šaty Ralph Lauren

Chystáte-li se do společnosti a potřebujete udělat dojem, pak bude návštěva butiku Ralph Lauren tou pravou volbou. Naleznete zde mnoho modelů dámských šatů, které vzbuzují pocit nebývalé elegance, luxusu, samozřejmě podtrhnou ženskou krásu a dámské křivky. Velice oblíbené jsou šaty s odhalenými rameny a zády, které sahají až ke kotníkům. Provedení klasické černé ve spojení s černými rukavičkami patří mezi léty ověřený elegantní model. Kromě klasické béžové, krémové, černé a bílé barvy narazíme i na výraznější barvy, například na módní fialovou či fialově-růžovou. Značce musíme pochválit, že nenabízí pouze šaty pro mladé ženy. Nalezneme zde spoustu modelů, které jsou poněkud decentnější, avšak svůj dojem luxusu v žádném případě neztrácejí. Průměrná cena šatů se pohybuje okolo 5 000 korun, najdou se však i takové modely, které stojí více než 20 000 korun.

Dámské oblečení Ralph Lauren

Dámské polo Ralph Lauren

U dámských triček byl elegantní styl nahrazen sexy stylem. Z modelů přímo čiší ženská krása a jedinečnost. Voleny jsou převážně elastické, přiléhavé materiály. Co se týče barevného provedení, tak kromě jednobarevných modelů, nalezneme i dvoubarevná provedení, která jsou sladěna velmi vkusně a příjemně. Chcete-li, aby váš šatník dokázal podtrhnou vaši krásu, pak doporučujeme nákup triček, polotriček a košil značky Ralph Lauren.

Oblečení Ralph Lauren pro muže

Stejně jako v případě dámských modelů, se také u pánských objevuje sortiment všeho druhu. V buticích Ralph Lauren naleznete tedy vše, co potřebujete pro jakoukoliv příležitost. Co se pánské konfekce týče, mezi oblíbené modely patří kolekce pánských obleků. Střihy jsou klasické, avšak materiály prvotřídní. Převažuje černé provedení. Běžný oblek pořídíte u Ralp Lauren zhruba za 25 000 korun. Pánská trička by se dala rozdělit do dvou kategorii. Jedna se vyznačuje klasickými, volnými střihy, avšak druhá se nechala inspirovat dámskými tričky a jsou poněkud užšího střihu. Preferují se především jednobarevná provedení. Barevné spektrum je široké, převažují syté tóny barev, nechybí však ani klasická černá. Běžná cena se pohybuje kolem 1 000 korun.

Pánské svetry a polo Ralph Lauren

Doplňky Ralph Lauren

Na pultech nechybí ani široká nabídka módních doplňků od pánských pásků, přes dámské kabelky až po obuv pro celou rodinu. Výjimkou nejsou ani parfémy vyráběné pod touto značkou, z nichž aktuální je Ralp Lauren Cool.

Ralph Lauren zkrátka patří mezi klasické značky, která dokáže být jak elegantní a vkusná, tak sexy a módní.

1 komentář k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top