skip to Main Content

Logo O'NeillJakmile se podíváte na logo značky O’Neill, zakrátko zjistíte, že červený obrazec nad nápisem značí plachtu. Ta zde samozřejmě není náhodně, módní značka O’Neill byla založena zhruba před půl stoletím a jejím hlavním zaměřením tehdy byl prodej vybavení pro surfing. Firma si za krátký čas vydobyly své čestné místo na poli s tak specifickým sportovním zaměřením jako je surfing. Po letech se hlavní zaměření značky nezměnilo, změnila se však šíře sortimentu, která v nynější době nenabízí pouze surfařské vybavení, ale také zajímavé módní kolekce vhodné pro trávení volného času. Plážový styl módní značky O’Neill se stal velice oblíbený nejen u mladých lidí, ale také u starší generace, která má ráda volno-časový styl.

Pohodlná móda značky O’Neill pro holky

Móda O'Neill

Hlavním posláním módních kolekcí je propojit volný plážový styl se sportem a surfařským životním stylem prostřednictvím oblečení všeho druhu, počínaje tričky, kraťasy, košil přes obuv. Sandále značky O’Neill jsou velice oblíbené. O’Neill rovněž podporuje vrcholové sportovce. Zpětná vazba pak slouží k zdokonalování výrobků jak po technické stránce, tak po stránce estetické.Pánská kolekce O’Neill

Značka klade velký důraz na pohodlnost svých modelů, proto je především u pánských kolekcí volen volnější styl za použití vzdušných materiálů. S plážovým stylem samozřejmě souvisí i hravost co se týče vzorů a použitých barev.

Na zajímavé střihy klade důraz především pánská kolekce O’Neill Expression Session. Hlavním elementem této kolekce jsou zřetelně vyobrazené velké vzory v různých kombinacích.

O’Neill si zamilují i kluci

Móda O'Neill

Pohodový styl kolekce O’Neill Peppery může pány zaujmout použitím drsných tkanin a surových vzorů, které zdůrazňují mužskou sílu.

Pro může, jež často utíkají před městským hlukem do přírody, je tady kolekce O’Neill Festival Camp. Pro trávení volných chvil v přírodě je tato kolekce vhodná, jelikož jsou v ní takové tkaniny, které něco vydrží a zároveň se snadno perou. Při volbě tkanin se bral ohled samozřejmě také na potivost.

Pokud tedy patříte mezi muže vyznávající pohodový styl či trávíte hodně času v přírodě, pak jsou pro vás pánské kolekce O’Neill vhodnou volbou.

Dámská kolekce O’Neill

Nová dámská kolekce O’Neill by se dala rozdělit na dvě části. Kolekce O’Neill Aktiv je vhodná pro aktivní nošení. Designéři O’Neill se při své tvorbě nechali inspirovat motivy vycházející z incké kultury, která se podepsala na šatech Global Flower, bikinách Limitree a na několika dámských šortkách. Dámské kraťásky využívají tzv. technický styl „hybrid“, který je tvořen rychleschnoucími materiály. Jedinečný design kolekce je tedy podpořen všestrannou využitelností a jednoduchým zapínáním.

O’Neill nabízí pro každého něco

Móda O'Neill

Úspěch u žen zaznamenala i druhá část nové kolekce nazvaná O’Neill Casual. Návrháři se zde zaměřili spíše na aktuální módní trendy a vývoj. Velkou měrou se o oblíbenost zasloužily různé typy potisků, které jsou veselé a podtrhují ženinu hravost. Zajímavé je, že o výběru barev se designeří dohodli až dva týdny před uvedením kolekce na trh. Zatímco jsou pánské kolekce značně volné, dámská kolekce O’Neill Casual se zaměřuje na podtržení ženiny siluety, proto se volily kratší a více upnuté střihy s odhalením některých partií. Módní značka O’Neill vsadila na menší návrat do dob minulých znovu uvedením „véčkového“ střihu kalhot.

Ať jste muž nebo žena, aktivní sportovec či pouze jedinec, který má rád plážový styl, oblečení značky O’Neill se vám jistě zalíbí. Móda totiž stejně jako život není o decentních kravatách a usedlých oblecích. V životě je třeba i jistá hravost a volnost, kterou oblečení značky O’Neill hrdě symbolizuje.

O’Neill e-shop

Zboží značky O’Neill můžete zakoupit na celé řadě různých e-shopů, již brzy tu najdete jejich seznam, mezi nimiž si určitě vyberete ten správný O’Neill e-shop.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top