skip to Main Content

Kdysi praktická taška seniorek, dnes především módní doplněk, který se vrací na výsluní. Řeč není o ničem jiném než o nákupních taškách na kolečkách. Ty oproti minulým rokům zaznamenávají návrat a jejich popularita roste i mezi moderními ženami, které chtějí odlehčit svým rukám při cestě z nákupu nebo během cestování.

Čím vás nákupní tašky na kolečkách dostanou?

taska-na-koleckach01Těch důvodů, proč byste měli o těchto pojízdných taškách uvažovat, je hned několik. Na prvním místě je asi praktičnost – většinu tašek na kolečkách je skládacích – je možné ji mít složenou a rozložit ji jen, když potřebujete. Před nákupem v obchodě doporučujeme vyzkoušet, zda tašku je možné rozložit či nikoliv a jakým způsobem to probíhá.Vysoká stabilita, i praktičnost

Dalším skvělým benefitem tašek na kolečkách je vysoká stabilita. Ta je zajištěna právě dvěma kolečky, které tašky po stranách mají a které zabraňují jejímu převrhnutí. Opět je potřeba se zamyslet, k čemu tašku budete využívat a v jakém prostředí se s ní budete pohybovat a podle toho se rozhodnout, zda upřednostnit spíše menší či naopak větší poloměr koleček.Taška na kolečkách IKEA

Těžký nákup? Žádný problém!

Každý, kdo tento typ tašky někdy používal, vám dozajista řekne, že vedle praktičnosti a stability je další skvělou výhodou velký objem. Aby taky ne – největší tašky mají objem kolem 60 litrů a do svých útrob pojmou nákup až o hmotnosti 30 kg. Jen si představte, že byste podobnou váhu měli tahat v klasické igelitové tašce!

Pojízdné tašky na kolečkách dnes nabízejí moderní design, pestré barvy a vkusné motivy, takže se za ně v žádném případě nemusíte stydět. Najdete je v obchodech mnoha módních značek jako je například Roxy, Reisenthel, IKEA nebo Gimi. I na českém internetu jsou eshopy, kde tašky můžete levně zakoupit. Případně se poohlédněte v kterémkoliv větším nákupním centru v Praze, Brně či Ostravě.

Skládací nákupní tašky na kolečkách

Dívejte se na záruku

Pokud chcete, aby vám taška vydržela, doporučujeme najít výrobce, který na ni poskytuje delší než standardní záruku. Především v letošním roce, kdy je v platnosti novela obchodního zákoníku, díky níž si prodejci mohou upravovat délku záruční doby podle své potřeby, se vyplatí sáhnout především po taškách z produkce firem, které vám na tašku dají záruku 2 či více roků.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top