skip to Main Content

Ačkoliv je značka Herschel Supply velmi mladá (její historie se začala psát až v roce 2009), nese s sebou odkaz několika generací rodiny Cormacků. Ta do Kanady přišla na začátku 20. století ze Skotska s vidinou lepšího živobytí a splnění si svého “amerického snu”. Rodina se usadila v městečku Herschel a až o několik generací později spatřilo světlo světa tahle módní značka, která do světa přináší super batohy a tašky.

Duffle taška Herschel

Krátce o Herschel Supply Co.

U zrodu značky Herschel Supply stáli bratři Jamie a Lyndon Cormackové, kteří ji pojmenovali právě po městě, které je nejvíc spjato s jejich rodinou. Jejich cílem je vyrábět nadčasové zboží s důrazem na drobné detaily a vychytávky, které by sami rádi nosili.V současné době Herschel nabízí několik různých kolekcí: hravé Studio reprezentuje kreativitu a představivost, Kids potěší – jak jinak – hlavně ty nejmenší, Bad Hills Workshop zase všechny ty, co rádi experimentují a zkoušení nové věci. Kromě těchto v nabídce najdete další kolekce, které se liší sezónu od sezóny.

Batohy Herschel

Cestovní tašky, batohy a další módní věci

Jak již bylo zmíněno, gró produktů tvoří hlavně batohy, tašky a různé doplňky či cestovní věci. Pokud se podíváte na Herschel batohy, hned vám dojde, v čem je tahle značka unikátní – zajímavé střihy, důmyslný design, neokoukané barvy a celkově tak trochu retro v moderním podání. Z nabídky si vyberou jak muži, tak i ženy.

Batohy značky Herschel

Kromě klasických batohů do města tu najdete stále oblíbenější tzv. duffle bagy, tedy tašky válcovitého tvaru, které pojmou opravdu spoustu věcí a ideálně se hodí na delší cesty nebo na dovolenou jako alternativa klasickým kufrům.

Duffle bagy Herschel

Pokud přeferujete něco netradičního, můžete sáhnout po praktických messenger taškách nebo třeba ledvinkách, které se navzdory všem zlým jazykům z Česka rozšířily až za oceán.

Messenger tašky Herschel

Mezi zbožím od značky Herschel nechybí ani tašky na notebooky, obaly na iPad, peněženky a různé další drobné zboží. Rozhodně se na celou nabídku podívejte, nebudete litovat.

Pokud byste si chtěli batoh značky Herschel pořídit, můžete zkusit eshop na jejich stránkách nebo některý z domácích online obchodů.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top