skip to Main Content

Hello Kitty logoFenomén, který obletěl celý svět. Stačí říci jediné slovní spojení a okamžitě si vybavíte roztomilou kočku. Značka Hello Kitty se vyskytuje prakticky kdekoliv – nejen na oblečení. Vzhledem k obrovskému úspěchu se s ní lze setkat na řadě doplňků a dalších potřebných věcí, které využijete v běžném životě. Toto zvíře se na vás může usmívat například z ložního prádla či polštáře. Stručně řečeno existuje nespočet míst, na kterých se představovaná postavička zabydlela. My se pochopitelně zaměříme především na oděvy.

Ke zrození došlo v Japonsku

Určitě nebude na škodu, když si nejprve vysvětlíme, za jakých okolností přišla oblíbená kočka k životu. Její duchovní matkou jeHello Kitty tričko designérka Yuko Shimizu, která pochází ze zmíněného asijského státu. Tato žena svoji práci prováděla pro společnost Sanrio. Jedná se přitom o korporaci vlastnící potřebnou licenci na produkci zboží s jedinečným motivem. Možná vás překvapí, že první výrobek se v prodejní síti objevil již roku 1975. Přibližně o 12 měsíců později opustila značka domovský kontinent a zasáhla USA. Fakt, že se zde postupně uchytila, pravděpodobně nemusíme dodávat. Dnes již můžeme čestně prohlásit, že se Hello Kitty oblečení celosvětově rozšířilo. Firma Sanrio díky tomu mimochodem každý rok prokazuje obrovský zisk.Postavičku naleznete bez sebemenších potíží

Kočka s typickým vzhledem vyhlíží nejen z triček, topů či svetrů. Stejně tak tvářička ovládla ústřední motiv mikin a legín. Dokonce vás překvapí i na pyžamu nebo spodním prádle. Součást nabídky mnoha obchodů rovněž tvoří i obuv spadající pod tuto značku.  Pojďme se teď ale chvíli věnovat doplňkům. Taška Hello Kitty se pravděpodobně stane oblíbeným společníkem. Pojme totiž nejen peněženku (schválně si tipněte s jakým vzorem), ale i další nezbytnosti.

V obchodech se vyřádí především ženy a jejich dcery

Hello Kitty kabelkaPopisovaná značka znamená specifickou módu pro zákaznice, které se nebojí vyzkoušet něco nového. A může jít přitom i o malé dítě. To dále ocení například v úvodu naťuknuté Hello Kitty povlečení. Pokud po nějakém výrobku zatoužíte, můžete obhlédnout sortiment kamenných prodejen i eshopů.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top