skip to Main Content

Fornarina kabelkyKomplexní značka Fornarina se rozhodla zaměřit na dámskou módu a poskytnout svým zákaznicím jistotu stylového vzhledu za všech okolností. S ohledem na zmíněný cíl proto firma musela rozšířit svoje pole působnosti prakticky na všechny dostupné prostředky formující image. I když se jedná o původně čistě italskou společnost, dnes Fornarina působí mezinárodně. Z malého nenápadného podniku založeného roku 1947 kvůli lásce k dámské obuvi postupně vyrostla značka, kterou si oblíbily i filmové hvězdy. Důvod úspěchu přitom není třeba hledat v širokém sortimentu, ale především celkovém pohledu na jednotlivé kolekce. Fornarina se totiž od klasických oděvních značek v dobrém slova smyslu významně odlišuje. A právě tyto rozdíly nesmí ujít pozornosti žádné ženě, která se nebojí se svým oblečením vystoupit ze zaběhnutých kolejí. Zdá se totiž, jako by návrháři dokázali vždy předem odhadnout, jakým směrem se budou módní trendy vyvíjet. Příznivkyně značky Fornarina proto budou vždy pro své okolí působit originálně. Kombinace různorodých ověřených konceptů zrozených po celém světě a nových dosud neviděných nápadů, barev i střihů zaručuje maximální jedinečnost.

Oblečení, boty, kabelky a perfektní džíny

Během prohlížení katalogu Fornarina si velmi rychle uvědomíte, že díky bezbřehéFornarina - letní kolekce nabídce dokážete provést kdykoliv komplexnější proměnu svého šatníku. Určitou inspiraci přitom představují předem zkombinované modely, které si stačí jen vyzkoušet. Jedná se však pochopitelně o pouhé doporučení, které slouží spíše jako startovní odrazový můstek. Fantazie v tomto případě nezná hranice. Po výběru vhodného trička proto klidně přistupte k pořízení dokonale padnoucích džín. Velmi oblíbené se rovněž dále staly Fornarina kabelky.V České republice naleznete hned několik prodejen

Fornarina botySeznam poboček si lze snadno zobrazit na webu www.fornarina.com po vybrání příslušného státu. V databázi však bohužel některá města chybí – např. Zlín či Ostrava. Pakliže se žádný z obchodů ve vaší blízkostí nenachází, stále můžete značku Fornarina zakoupit prostřednictvím libovolného eshopu.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top