skip to Main Content

Eastpak logoJednička mezi batohy, taškami a zavazadly nese jméno Eastpak. Tato firma svým produktům natolik věří, že na vybrané zboží poskytuje prodlouženou záruku 30 let. Rozhodně přitom nejde o žádné plané volání do větru. Společnost totiž využívá skutečně trvanlivé materiály zaručující maximální odolnost vůči vlivům prostředí. Právě proto popisované značce například důvěřují lidé, kteří musí kvůli svému povolání často cestovat. Zavazadlo schopné během přepravy ochránit všechny osobní věci je zkrátka k nezaplacení. Škála využití nabízených produktů však tímto nekončí. Batohy Eastpak naleznou své uplatnění u každého studenta, který se ve škole nechce na zádech prezentovat něčím nudným a neoriginálním. DivokáEastpak batohy kombinace barev, vzorů a potisků rozhodně nedopustí, aby podobná situace nastala. I dámy dokáže sortiment nadchnout. Atraktivní kabelky Eastpak potěší moderním designem, který až překvapí mnoha praktickými prvky. Po koupi budete zkrátka ještě notnou dobu obdivovat tým návrhářů, který dokázal naprosto přesně zacílit na potřeby současných žen. Příznivci sportovních aktivit rovněž nezůstanou nijak ochuzeni. V kompaktních taškách mohou přenášet veškeré nezbytnosti. Protože chceme být kompletní, dodáme ještě, že pořídit si můžete i ledvinky, peněženky a dokonce i oblečení vhodné pro obě pohlaví.

Od výrobků pro armádu až po rozsáhlou nabídku batohů

Vznik značky Eastpak se řadí mezi zajímavější příběhy. Zpočátku firma produkovala zboží určené pro vojáky. V náročném prostředí pochopitelně ukázková výdrž vynikala, a proto rozhodně nelze hovořit o nedostatku zakázek. Jednoho dne si syn zakladatele společnosti povšiml, že armádní batohy nosí někteří studenti běžně do školy. A právě v tomto okamžiku započal budoucí ohromný úspěch. Přesvědčil totiž svého otce, aby produkoval i výrobky určené pro nemilitantní využití.Zavítejte do prodejny osobně nebo navštivte eshop

Eastpak taškaS nalezením obchodu v České republice pomůže web www.eastpak.com. Značku Eastpak lze rovněž pořídit přes internet.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top