skip to Main Content

Není proto divu, že mnoho odborníků označuje tuto značku za skutečný klenot. A podobně ji vnímají i zákazníci. Mnohdy stačí jen jednou pohlédnout a ihned zatoužíte po rozšíření vašeho šatníku. A čím je vlastně Desigual tak výjimečný? Obecně lze říci, že z velké části udává trend současné světové módy. Modely patří mezi to nejlepší a nejkvalitnější, co lze vůbec sehnat. A nemáme na mysli jen otázku materiálu. Nádherné barevné provedení tohoto oblečení se totiž ničemu jinému nevyrovná. Originál každým coulem, co více dodat.

Desigual eshop logo

Něco málo z historie značky Desigual

Za úspěchem značky stojí velmi početný tým zkušených lidí. Vše ale začalo jedinou osobou – Thomasem Meyerem ze Švýcarska.Desigual top Ten se totiž roku 1984 rozhodl, že pomocí oděvů bude podněcovat vznik dobré nálady. První kolekce se proto setkala s pozitivním ohlasem. Od této doby pokračovalo neustále zlepšování, které dalo vzniknout mnoha moderním inovacím. Poptávka po výrobcích Desigual byla takového rozsahu, že to firmě umožnilo pravidelně expandovat. Díky tomu dnes působí v desítkách zemí včetně České republiky.Nákupy zadarmo

Mezi specialitu společnosti patří i dosud neviděné marketingové akce. Jednou z nich je i možnost bezplatného získání oblečení Desigual. Stačí k tomu udělat jen jedinou věc. V předem ohlášenou dobu se dostavit do dané prodejny jen ve spodním prádle. Odměnou za takový krok pro vás bude libovolný svršek i spodek. I v Česku přitom již bylo možno nakoupit bez nutnosti úhrady účtenky. Konkrétně se prvních 100 lidí obléklo bez vytažení peněženky. Pro ostatní pak byla připravena 50% sleva na celý sortiment.

Hurá do obchodu

Desigual prodejnaV prodejně si na své přijdou muži, ženy i děti. Dámy pak většinou obdivují Desigual kabát, který využijí k ozvláštnění svého outfitu. Nabídka však pochopitelně čítá i mnoho jiného oblečení a skvěle ji dotvářejí další doplňky (např. kabelky). Pokud žijete v hlavním městě, můžete na první nákup vyrazit prakticky okamžitě – stačí navštívit Desigual Praha. Dáváte-li přednost nejprve letmému prolistování aktuálního katalogu, zamiřte na www.desigual.com.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top