skip to Main Content

Logo Betsey JohnsonVyzkoušeli jste již modely známých módních značek a myslíte si, že všechny znáte a chtěli by jste okusit něco nového? Dobrou volbou může být módní kolekce značky Betsey Johnson.

Značku založila věčně usměvavá Betsey Johnson, která nejen svým šarmem, ale hlavně nadmíru hravým a žertovným stylem kolekcí zaujala svět. Prahnete-li po nápaditých modelech, které dovedou podtrhnout vaši krásu, pak neváhejte nahlédnout pod pokličku značky Betsey Johnson.Móda Betsey Johnson

Betsey Johnson pod pokličkou

Jestliže jste o značce Betsey Johnson v životě neslyšeli a domníváte se tedy, že se jedná o značku novou, tak jste na omylu. Kolekce Betsey Johnson jsou na světě již přes 30 let. Tato americká módní značka by se dala charakterizovat jako móda, která je svěží, originální a hodně hravá, samozřejmostí jsou dokonalé střihy prvotřídních materiálů. Ptáte se na nevýhodu? Ano i ta zde bohužel je, ceny jsou poněkud vyšší. Jak stoupala oblíbenost značky Betsey Johnson, rozšiřovala se i nabídka produktů. Nyní zdobí logo Betsey Johnson jak oblečení, tak kabelky, spodní prádlo, boty, ale i klobouky a různé další módní doplňky.

Boty Betsey Johnson

Promyšlené střihy

Nutno poznamenat, že střihy kolekcí Betsey Johnson jsou nadmíru promyšlené. Na rozdíl od jiných značek se Betsey Johnson nesnaží nenápadně zakrýt ženské nedokonalosti či naopak vulgárně odkrývat ženskost. Kombinují se různé trendy a barvy, což v podání této skvělé módní návrhářky vyústí ve svěží, mladistvý a hlavně hravý styl.

Šaty Betsey Johnson

V nynější době máte jedinečnou možnost zakoupit si některé z fantastických dámských šatů z dílny Betsey Johnson. Nemáte-li rádi ležérní styl, pak se vám jistě zalíbí dokonalé barevné sladění, které sice je křiklavé, kombinace barev je však laděna mistrovsky. Nabídka šatů se dělí do několika kategorií podle toho, k jaké příležitosti je budete potřebovat. Day Dresses můžete využít pro denní nošení. Zde jsou především jednobarevné, přiléhavé šaty s vkusným střihem. Evening dresses obsahují již syté, pastelové barvy. Chcete-li být hvězdou večírků, jsou tyto šaty velmi vhodné. Betsey Johnson myslí i na chvilky, kdy žena potřebuje být elegantní. Pro tyto účely jsou zde šaty Little black dresses, všechny samozřejmě černé, ale s ladných střihem a přirozenou přiléhavostí. Ostatní kategorie zahrnují šaty poněkud extravagantnější co se barev týče, není výjimkou ani 5 a více barev na jednom kusu oblečení.

Kabelky Betsey Johnson

Nabízí se i široká škála dámských kabelek zahrnující jak malé kabelky, tak i ty větší, které jsou účelné. Společnou mají jedinečnost v podobě designu a použití velmi kvalitních materiálů. Převažuje černá kůže a tygrovaný vzor.

Kabelky Betsey Johnson

Boty Betsey Johnson

Tygrovaný vzor nalezneme i na dámské obuvi. Spojení výrazného vzoru a provokativního designu působí velice sexy.

Zalíbení ve značce Betsey Johnson nalezly takové hvězdy jako Courtney Love, Sarah McLachlan či Salma Hayek. Oděná do kolekcí této značky se budete cítit jedinečně a zároveň velmi pohodlně díky skvělým střihům. Právě kvůli této dokonalosti se vyplatí dát za model zhruba 3500 Kč.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top