skip to Main Content

WeSC

Logo značky WeSCWeSC (nikoliv VeSC) je zkrácená verze WE are the Superlative Conspiracy, což je plný význam názvu této skateboardové oděvní značky. Založena byla roku 1999 v Örebro a velmi rychle se dostala mezi nejoblíbenější švédské oděvní firmy, načež se také rozšířila do významných světových center jako je Tokyo, Beverly Hills, Mnichov nebo New York.

V roce 1999 již byl trh se skateboardovým zbožím poměrně rozšířený, WeSC si tam ale vytvořila skulinku díky jejímu sponzorování celé řady undergroundových umělců a hudebníků, kteří byli jistým způsobem propojeni se světem skateboardingu. Lidé z undergroundu jim pak pomohli ve formování celkové image společnosti a několika prvních kolekcí, které se nakonec ukázaly ze strany zákazníků velmi úspěšné. WeSC i nadále sponzoruje celou řadu příslušníků undergroundu, které by šlo označit jako aktivisty. Jmenovitě jde o tyto: Jason Lee, Peter Stormare, Fabri Fibra, Jerry Hsu, Millencolin a mnoho dalších.

Ukázky oblečení WeSC

Ukázka oblečení WeSC

S WeSC je tedy tak nějak spojena jistá míra provokace a vzhledem k tomu dali od značky ruku pryč mnozí umělci, kteří ji dřívě podporovali. Kupříkladu jde o hip-hopové uskupení Looptroop. Jednou z provokací bylo postavení pobočky na Birger Jarlsgatan, tedy na významné Stockholmské třídě, kde se obchod nachází přímo mezi luxusními centry prodávající značky Gucci a Cerutti.

Sluchátka WeSC

U nás jsou velmi oblíbená sluchátka WeSC. Několik vybraných sluchátek značky WeSC můžete vidět na obrázku níže.

Ukázka oblečení WeSC

WeSC se snaží proniknou do různých odvětví spotřebního průmyslu a kromě skateboardových triček, mikin a dalšího oblečení produkuje také sluchátka, jejich řada pro mladé byla na trh uvedena teprve nedávno a vyznačují se zejména netradičním designem.

Ukažte, že máte rádi značku WeSC!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo WeSC
Miluju WeSC!
Miluju značku WeSC!

Kde koupit oblečení značky WeSC

Máte-li rádi oblečení značky WeSC, již brzy na tomto místě najdete seznam obchodů a e-shopů, kde se dá jejich zboží koupit.

8 komentářů k zobrazení
  1. Moc pěkný věci maj a hlavně hrozně pohodlný. Jen ty sluchátka mi poslední dobou trochu chrastí… Ale jinak moje Nr. 1!

  2. je v Praze nějaký specializovaný obchod značky Wesc? mám dotaz ohledně sluchátek. díky

  3. Přímo autorizovaný shop WeSC v Praze není. Jejich zboží najdeš například v těchto obchodech: Skunkfunk shop, Cartoon, Basmatee, Kebab, Store 13 a pár dalších…

  4. jooooooo WESC sluchátka jáááj kdo zná ED BANGER RECORDS nebo THE BLOODY BEETROOTS tomu se říkají sluchátka a disign DIM MAK jáááj chci sluchatka co nosí moji idolové 🙂 🙂 🙂 příde mi to mazeec a že budou i tu v praze joooj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top