skip to Main Content

Volcom

Logo značky VolcomKalifornské město Costa Mesa je domovem oděvní značky Volcom. Vznikla již v roce 1991 a to ještě pod jménem Stone Boardwear.

Zakladateli jsou Richard „Wooly“ Woolcott a Tucker „T-Dawg“ Hall, oba s bohatými zkušenostmi z oblasti snowboardingu, skateboardingu a surfingu, což jsou zároveň sporty, jimiž je firma ovlivněna až do dnešní doby a snaží se pro vyznavače těchto adrenalinových disciplín přinášet kvalitní oblečení zahrnující trička, bundy, šiltovky, kraťasy, tílka. K tomu všemu se v roce 2008 nově přidaly sluneční brýle, jelikož Volcom zakoupil specializovanou společnost Electric Visual, která je vyráběla.

Ukázka oblečení Volcom – pásek, mikina mikiny a tílko

Oblečení značky Volcom

Volcom se firmě začalo říkat až po roce 2005, kdy byla přejmenována z názvu Stone Boardwear. Ten v sobě odrážel spojení na charakteristické logo s kamenem, které má na svědomí jeden ze zakladatelů firmy, Thom McElroy. Vedle produkce oblečení se firma orientuje také na další kulturní oblasti, je známá mottem „Youth Against Establishment“ a také kampaní „Let the Kids Ride Free“. Jejím smyslem je jednoduše zpřístupnit mladým lidem možnost zúčastnit se mnoha specializovaných turnajů, které jsou jim normálně odepřeny vzhledem k vysokému přihlašovacímu poplatku a faktu, že tito mladí lidé mají mnohdy problémy najít kvalitního sponzora.

Od roku 1995 je Volcom také vstřícná vůči umělcům, kteří by se rádi v této branži prosadili. Přímo pro ně je vždy stvořena speciální kolekce pojmenovaná „Featured artists“. Jejím prostřednictvím můžete zakoupit trička, čepice, peněženky, pásky nebo snad mikiny od mladých nadějných umělců a fashion designérů.

Volcom má stejně jako další oděvní společnosti svou vlastní síť obchodů. Ta se ale bohužel do našich končin prozatím nedostala a nejbližší obchod se nachází ve Francii. Nejrozšířenější je ale pochopitelně na americkém kontinentě.

Ukažte, že máte rádi značku Volcom!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Volcom

Miluju Volcom!
Miluju značku Volcom!

Kde koupit oblečení Volcom

Sháníte bundy, mikiny, kšiltovky nebo trička značky Volcom? Seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží Volcom na tomto místě najdete již brzy. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse.

1 komentář k zobrazení
  1. Volcom?:Dnejlepi znacka..:Pnosim ji porad..:Da utratila jsem za tuto znacku nehorazny prasule..:Dale jsem s touto znackou spokojena:P:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top