skip to Main Content

Vans

Vans logoKdyž se řekne Vans, představí si každý příznivce této značky nepřeberné množství produktů, které začíná u bot a končí u oblečení. Nabídka firmy dále čítá i mnoho rozličných doplňků. Její přední zákazníky představují osoby, které preferují pohodlné, odolné a zároveň stylové oblékání. Světoznámé jsou přitom boty Vans prodávající se v mnoha odlišných vzorech a barevných provedeních, z nichž si vybere naprosto každý.

První krůčky

Historie značky se začala psát otevřením obchodu v roce 1966. Ten byl zvláštní především faktem, že zaměstnanci pro zájemceVans boty vyráběli boty podle jejich přání. První den si v ranních hodinách obuv objednalo celkem 12 zákazníků a připravena pro ně byla k vyzvednutá již odpoledne. Modelová řada těchto prvních bot se označuje jako Authentic a po světě má stále mnoho příznivců.

Následující vývoj

Společnost pochopitelně neusnula na vavřínech a naopak dále expandovala a rozšiřovala svoji síť prodejních míst. V 80. letech došlo k představení módní obuvi určené pro provozování sportů. Oblíbili si ji například skateboardisté i motokrosoví jezdci.

Navrhněte si vlastní boty

Od roku 2004 si lze na oficiálních stránkách (www.vans.com), které se chovají i jako Vans eshop, v příslušné sekci navrhnout design vlastní obuvi, která vám po vyrobení bude doručena až domů. Jednoduše si navolíte základní vzhled, velikost a určíte, pro jaké pohlaví bude výsledný produkt určen. Vybrat tedy můžete i dámské Vans boty. Následně již započne vaše kreativní činnost.

Další plody práce

Vans kšiltovkaJak již bylo zmíněno, společnost má na trhu velmi široký záběr. A to nejen pokud vezmeme v úvahu oblečení. Lidem se totiž dále zalíbily i kšiltovky Vans i povedené sluneční brýle. Firma o svoji komunitu věrných zákazníků pečlivě pečuje a připravuje pro ni nejrůznější akce. Zboží lze v České republice zakoupit prostřednictvím specializovaných eshopů. V úvahu dále připadají prodejny či skateshopy v mnoha větších městech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top