skip to Main Content

Triumph

Triumph logoZnámá společnost Triumph patří mezi přední výrobce značkového spodního prádla pro ženy. Její úspěch přitom vzešel z miniaturní firmy, která produkovala korzety. Pracovníci navíc svoji činnost prováděli ve stodole, protože na financování jiného objektu nebyl dostatek peněz. I přes tyto skutečnosti se dnes označení Triumph řadí mezi velmi prestižní ve více než 120 zemích světa. Nadnárodní korporace přitom dále disponuje několika sesterskými značkami, které používá k odlišení produktů rozdílné povahy.

Postupná cesta ke zdaru

Vývoj společnosti prošel mnoha důležitými fázemi, které byly nejčastěji spojeny s inovacemi. Od založení firmy v roce 1886Triumph podprsenka již uplynulo mnoho času a postoj k prádlu se několikrát změnil. Někdy si to zkrátka vyžadoval trh, jindy se vedení společnosti rozhodlo přijít s novým designem, který ženy oslovil. V dávných dobách se firma snažila vždy nabízet produkty s co nejméně švy. Zaměřovala se dále na přirozeně elegantní krásu a tento postup se ji velmi vyplatil. Záhy totiž postupně začala otevírat další pobočky. Roku 1959 spodní prádlo Triumph zažilo velkou revoluci díky novému elastanovému vláknu Lycra. Nošení nyní bylo ještě pohodlnější. Pro upevnění pozice na trhu byla velmi důležitá 70. léta. Díky použití moderních materiálů se totiž nejen kalhotky stávaly více příjemnější na dotek. V roce 1986, kdy došlo k oslavě stých narozenin od založení, již společnost měla všechny potřebné předpoklady k současnému úspěchu. Stačilo totiž jen pokračovat ve stanoveném trendu.

Sortiment

Triumph plavkyMezi specifické žádané zboží patři sportovní podprsenky Triumph z nejmodernějších materiálů. V nabídce dále nalezneme i populární plavky. Potěšit se rovněž můžete stylovým županem, noční košilí či pyžamem. V oblasti spodního prádla si vybere každá zákaznice vhodný model. Cílem je přitom vždy zdůraznit svůdné detaily. Máte-li zájem, můžete si aktuální katalog prohlédnout přímo na www.triumph.com/cz.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top