skip to Main Content

Triola

Společnost Triola je český výrobce spodního prádla a plavek s více než devadesátiletou tradicí. Firma byla zapsána do obchodního rejstříku již v roce 1919 jako „společnost pro výrobu prádla a korzetů pro dámy i veškerého pánského i chlapeckého prádla“. Po celou dobu svého působení se Triola zabývá hlavně výrobou spodního prádla, ovšem v sedmdesátých a osmdesátých letech rozšířila své působení i na pánskou a dámskou konfekci. Během devadesátých let se Triola vrátila ke kořenům a opět začala vytvářet spodní prádlo, ale časté střídání majitelů a špatné vedení společnost málem přivedlo k bankrotu. Od roku 2003 však firma získala nové vedení a stala se z ní prosperující a fungující firma s širokou základnou spokojených zákaznic.

Kvalita a inovace

Díky vlastnímu středisku vývoje a designu je Triola schopna aktivně reagovat na módní trendy i poptávku všech zákaznic. Vyrábí v České republice, kde také prádlo vyvíjí, testuje a prodává. Její inovativní přístup je patrný již od šedesátých let, kdy jako první na český trh přinesla zásadní novinku – elastické prádlo, které zajišťuje pohodlí všech zákaznic dodnes. Jako jedna z mála firem na českém i slovenském trhu, s ohledem na kypré slovanské tvary, nabízí Triola podprsenky a plavky až do velikostí H a I.

Sebevědomí ženy začíná pod šaty

V roce 2005 Triola uvedla i první kolekci plavek, kterou vytvořila na základě volání svých zákaznic, po střizích plavek napodobující jejich oblíbení střihy podprsenkové. V roce 2006 a 2007 získala ocenění Důvěryhodná značka a jako jediná v oboru se honosí značkou kvality CzechMade, kterou obhájila již třikrát. Triola je oblíbené a spolehlivé značkové dámské prádlo se sortimentem od klasických podprsenek s kosticemi či bez až po modely vyztužené a dámské plavky různých velikostí. Z posledních kolekcí Triola zajala ženy kolekcí Like You, která nabízí dámské prádlo přímo na míru českým ženám.

Češkám na tělo

Výroba ideálního spodního prádla je opravdová věda. Společnost Triola stále hledá nové výrobní postupy a technologie, nová střihová řešení pro krásné ženské křivky k maximální spokojenosti zákaznic. A díky českým designérkám a švadlenám se tato snaha společnosti daří stále více.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top