skip to Main Content

Tom Tailor

Logo Tom TailorTom Tailor je zvučné jméno na poli s módními oděvy. Původ této značky je v Německu, přesněji v Hamburku. Zde v roce 1962 zakládá Hansen Heinrich Pünjer společnost Henke&CO. Návrháři se od samého začátku snažili uspokojit potřeby nejen mladých lidí, ale lidí všech věkových kategorií. Zákazníci středního věku si pochvalují především decentní střihy kolekcí, jež jsou podpořeny kvalitními materiály. Početné skupině mladých lidí zase vyhovují různé barevné kombinace, které vždy dokonale ladí s daným ročním obdobím.

Móda Tom Tailor

V roce 1979 byla světu představena první kolekce pod značkou Tom Tailor. Značkové výrobky této značky naleznete ve více než 45 000 obchodech v 80 zemích světa.

Oblečení Tom Tailor

Působnost značky se od svého zrodu značně rozšířila. Od decentních kožených výrobků a svetrů, přes elegantní spodní prádlo, až po výrazná trička, košile, jeansy, mikiny, šortky, sukně, župany a plavky. Módních doplňků se nabízí opravdu mnoho, rukavicemi a šály počínaje, brýlemi a pásky konče. Zdá se, že se řetězec rozhodl nabízet vše, co má jen trochu společného s látkami. Proto ikonku Tom Tailor můžete nalézt také na batozích či prostěradlech.

Móda Tom Tailor

Filosofie značky Tom Tailor

Samotní tvůrci značky Tom Tailor hlavní filosofii firmy popsali slovy:

„Vždy vypadat skvěle, ale nikdy to nepřehánět. Užívat si módu, ale nesloužit jí. Být spokojený s tím, kdo jsme a jak vypadáme. To je naše filosofie. To je naše móda.“

Móda Tom Tailor

Jak vidíte Tom Tailor dbá především na to, aby se lidé cítili v kolekcích dobře a nepopírali tak svou identitu, která u některých módních značek jde poněkud do pozadí.

Nejen kvalita je nutností

Designéři značky Tom Tailor sází, jak jsme si již řekli, nejen na atraktivnost co se týče volby zajímavých vzorů a barev. Tuto atraktivnost skvěle proplétají s dobrou kvalitou, která zajišťuje spokojenost zákazníků po celém světě. Samozřejmostí je věnování pozornosti každému detailu výrobku, zde tvůrci nehodlají dělat kompromisy. Tvůrci v Tom Tailor jsou známí faktem, že na trh neuvedou novou kolekci, pokud s ní nejsou maximálně spokojeni.

Móda Tom Tailor

Brýle a jiné doplňky Tom Tailor

Druhů módních doplňků značky Tom Tailor je opravdu bezpočet. Kromě různých pásků, šál, rukavic, bot, nabízí značka také sluneční či dioptrické brýle. Jelikož se zajímáme o módu, nebudeme posuzovat optickou kvalitu těchto brýlí, ale jejich design, který je poněkud výrazný. Značce Tom Tailor se tedy podařilo skloubit decentní tvary a něžné barvy do výrazného designu, což se jen tak nevidí. Brýle Tom Tailor dokáží vytáhnout z vaší tváře pohodu v každé situaci.

Móda Tom Tailor

Všeobecně když vyrazíte do některého obchodu značky Tom Tailor a vhodně skombinujete jejich výrobky, zjistíte, že i díky kolekcím, které nejsou extra výrazné, docílíte elegantního, vkusného, ale zároveň atraktivního celkového dojmu. Důležitý je ale fakt, že se v kolekcích budete cítit dobře a vaše identita nebude posunuta do ústraní. Společnost Tom Tailor nabízí tedy správné produkty ve správný čas za dobré ceny.

1 komentář k zobrazení
  1. mám jen dobré zkušenosti, nikdy jsem se nezklamal, vždy si dobře vyberu a z výrobku se těším stále. Skvělé střihy, materiál je prvotřídní a trvanlivý, jako kdyby byl vyroben před 40-ti lety. Můj šatník se stává pomalu jednoznačkovým, ne že bych to tak chtěl, prostě pokud něco sháním, v kolekci TT pravidelně najdu přesně to, co si představuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top