skip to Main Content

Supremebeing

Logo SupremebeingSupremebeing je jeden z nejrychleji se rozvíjejících britských brandů. Byl založen v roce 1999 v anglickém Cambridge a ve svých začátcích byla tato značka specializovaná na výrubu triček s originálními designy.

Streetová značka Supremebeing dnes

Dnes je Supremebeing plnohodnotnou streetovou značkou s rozsáhlými kolekcemi, které mají zajímavé střihy a kvalitní materiály. Vyznačuje se především originální kolekcí bund a full-printových mikin stejně jako tím, že nepomíjí dámskou kolekci. Ta je oproti jiným streetovým značkám velmi široká a velmi nápaditá. Zajímavostí také je, že pro Supremebeing již několikátým rokem navrhuje kolekce také bubeník ze známé britské skupiny Arctic Monkeys Matt Helders.

Supremebeng pro muže

Podzimní kolekce Supremebeing

V podzimní dámské kolekci Supremebeing naleznete stylové šusťákové bundy, hřejivé kabáty, dále pak příjemné mikiny, trendy sukénky, pásky čepice a nejrůznější další doplňky v originálním provedení. V pánské kolekci se na podzim můžete rozjasnit ve vesele barevných bundách ve šmnc střihu. Kdo se nebojí, může jít i do zlaté. Kolekci Supremebeing prodáva Kebab Fashion Store.

Kebab Fashion Store

Kebab byl otevřen v roce 2006 jako první street-art-designový obchod v Praze. Cool střihy, odvážné detaily, které jsou vždycky o krok napřed před ostatními, široké kolekce světových urban značek… o tom všem je Kebab.

Supremebeng pro ženy

Když vkročíte do obchodu Kebab Fashion Store v Dušní ulici na Praze 1, hned u dveří váš pohled ustrne na obřím kebabu z látek. Dále je tu sporák, taky digestoř a místo regálů pračky. Stěny zdobí kachličky. Vymalováno je pestrými barvami. Jen místo masa se tady peče móda, a to hodně originální! O zajímavý design interiéru se postaral náš přední designér Maxim Velčovský. Součástí Kebab store je i klidová zóna, kde můžete posedět a začíst se do vybraných světových časopisů a knih o street artu, které jsou zde k mání spolu s nejrůznějšími doplňky. Nyní můžete atmosféru Kebabu nasát a nakoupit na www.kebabstore.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top