skip to Main Content

Smartwool


Již více než sedmnáct let vyrábí společnost Smartwool oblečení a doplňky z novozélandské vlny Merino. Společnost byla založena v Nové Anglii ve státě Connectivut roku 1994 lyžařskými instruktory Peterem a Patty Dukovými.  Smartwool vyrábí oblečení a doplňky především pro horskou turistiku a outdoorové aktivity.

Zázračná vlna

Vlna Merino je speciální druh vlny získávaný z ovcí, které žijí ve vysokohorských oblastech Nového Zélandu. Tato vlna je odolná jak proti velkým mrazům ve kterých dokáže zahřát tělo, tak je ve vysokých teplotách propustná a dokáže absorbovat pot. Merino vlna je navíc velmi příjemná na kůži a na rozdíl od normální vlny neškrábe. Vlna je také více elastická a lépe se přizpůsobuje tvaru těla a je odolnější. Materiál je také stoprocentně přírodní.

Design a pohodlí

Výrobky Smartwool jsou mimořádně pohodlné, kvalitní a mají trvalou hodnotu pro jejich vlastníky. Všechny kolekce Smartwool jsou připravovány s maximální péčí a s velkým důrazem, který je kladen především na plně funkční design. Produkty jsou testovány a na velkém množství lidí, aby bylo dosaženo co nejlepších a nejefektivnějších střihů, které přinesou pohodlí a spokojenost všem svým nositelům. Anatomicky tvarované části, ploché švy či prodloužené zadní části jsou znakem péče a zájmu, který Smartwool ukazuje všem svým zákazníkům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top