skip to Main Content

Sea to Summit

Seat to Summit logoJiž po více než dvacet let vytváří australská společnost Sea to Summit outdoorové výrobky, spací pytle a cestovní doplňky pro všechny dobrodruhy a cestovatele. Jejich produkty v sobě kombinují nejefektivnější funkční výhody a zároveň udržují co nejnižší hmotnost, která všem jejich zákazníkům zaručuje jistotu ekonomického cestování.

Ve dvou se to lépe táhne

Tato australská firma vznikla na počátku devadesátých let spojením dvou významných mužů – Ronalda Tysona a Tima Macartneye. První  jmenovaný, Ronald Tyson, začal již v osmdesátých letech vytvářet a šít své vlastní cestovní obaly a vložky do spacích pytlů, protože byl nespokojen se současným trendem kožených a těžkých věcí. Chtěl vytvářet produkty, které budou funkční a originální, ale hlavně lehké a snadno přepravitelné.

Sea to Summit ručníky

Od moře až k vrcholu

Tom Macartney byl věhlasný cestovatel a horolezec, který jako první dokázal zdolat nejvyšší horu světa Mount Everest od mořského povrchu až na samý vrchol. Jeho expedice, kterou započal plaváním v Bengálském zálivu a ukončil o čtyři měsíce později na samotném vrcholu světa, dostala jméno Sea to Summit, tedy od moře k vrcholu. Na začátku devadesátých let se tento horolezec spojil s Ronaldem Tysonem a založili spolu společnost na výrobu cestovních doplňků, kterou pojmenovali podle Macartneho expedice – Sea to Summit.

Nízká hmotnost a moderní design


V současné době se sortiment společnosti rozšířil o mnoho produktů, jako jsou například nepromokavé vaky, kuchyňské vybavení, moskytiéry, ručníky nebo mycí prostředky. Všechny jejich výrobku se snaží skloubit minimální váhu a co nejsnazší přenosnost s moderním a funkčním designem, který přinese uživatelům pohodlí, jistotu a bezpečí. Mezi nejčastěji používanými materiály jsou například silikonizovaná Cordura, dále pak Hypalon, mikrovlákna, titan a letecký hliník. Všechny tyto materiály zaručují kvalitní, lehké a funkční výrobky a spokojenost zákazníků, které má společnost Sea to Summit po celém světě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top