skip to Main Content

Roxy

Logo značky RoxyRoxy vesměs nelze považovat za samostatnou značku, je totiž poměrně silně spjata s gigantem jménem Quiksilver. Pokud bychom chtěli být zcela přesní, jedná se o oddělenou dámskou kolekci se svým vlastním logem. Po důkladném prohlédnutí ale sami zjistíte, že se značka nápadně podobá logu Quiksilver – opět je tu charakteristická vlna a hora. Na logu Roxy se ale tento prvek objevuje hned dvakrát a to tak, že ornament dohromady na první pohled vypadá jako srdce. Název pro módu mladých dívek a žen vymyslel ředitel Quiksilveru, Bob McKnight, jenž se nechal zcela neoriginálně inspirovat jménem své dcery, Roxy McKnight.

Ukázka oblečení Roxy – trička, mikiny i zimní bundy

Oblečení značky Roxy

Oblečení sdružené pod značkou Roxy není jen reflektovaným pánským zbožím nýbrž sortimentem přímo vhodným pro slečny a tak nechybí oblečení pletené, tkané, džínsové a velký výběr šatů. Oblíbené zimní bundy RoxyVedle těchto specifických kousků je samozřejmě s logem Roxy možno nakoupit mnoho barevných mikin, širokou škálu triček a spousty dalšího. Hodně silnou pozici má značka i v dámském snowboardingu a kupříkladu zimní bundy Roxy jsou mezi dámami hodně oblíbené.

Roxy je tedy značka vhodná pro fanynky snowboardingu, skateboardingu či surfování. Ostatně s kolekcí vhodnou pro vodní sporty tato značka odstartovala už v roce 1990. Vzhledem k masivnímu zájmu ale velmi rychle rozšířila svůj sortiment až do podoby, v jakém jej známe dnes. Stejně jako „velký bratr“ Quiksilver, také Roxy má svůj vlastní turnaj pro surfaře, respektive surfařky. Ten nese jméno Roxy Pro tournament a opět se odehrává v Austrálii a Francii.

Ukažte, že máte rádi značku Roxy!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Roxy

Miluju Roxy!
Miluju značku Roxy!

Kde koupit oblečení Roxy

Sháníte zimní bundy, trička nebo mikiny značky Roxy? Seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží Roxy na tomto místě najdete již brzy. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse.

12 komentářů k zobrazení
  1. no takj já vím že roxy je v letnanech na chdove a v paldiu ale dál netuším:)

  2. No já nevím, Roxy se mi zdá už v poslední době strašně komerční, neříkám, že roxy věci nenosím, vždy když letím do států, tak si jich přivezu kufr, ale jen díky tomu, že kus=150Kč….ale tady v čr si myslím, že jsou rozhodně kvalitnější a méně okoukané značky….

  3. Vždyť Roxy je v každém skate-shopu, koupit si to není žádný problém 🙂

  4. Já sice nemám nic od značky ROXY ale moc se mi líbí některé oblečení!!!

  5. I LOVE ROXY
    aQ suka banget ma modeL baju N aksesorisNya roxy,
    tapi sayng, tempt aQ ma maLL yang jual produk roxy tuh butuh waktu dua jam.

  6. Zkuste aukro, tak se dají sehnat Roxy mikiny i trika za super ceny. Je tam dost padělků, takže je poteba si dát pozor, ale dobrou zkušenost mám s prodejci z USA a jednou slečnou, která prodává z Kanady, opravdu kvalitní a krásné zboží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top