skip to Main Content

Rip Curl

Logo značky Rip CurlPředevším příznivci divokých vln a surfování budou znát oděvní firmu jménem Rip Curl. Na trhu působí již dlouhou dobu. Ostatně vznikla v roce 1969, kdy ale produkovala pouze kvalitní surfovací prkna. Již o rok později se zakladatelé rozhodli rozšířit sortiment také na neoprény, což byl vlastně start obří expanze, který vyústil až do současnosti. Firma sice na jednu stranu zůstala věrná surfingu a stále produkuje vybavení pro tento sport. Vedle toho si ale můžete zakoupit také sportovní oblečení značky Rip Curl, hodinky, batohy nebo dokonce obuv.

Ukázka oblečení Rip Curl – zimní bunda, mikina a kšiltovka

Oblečení značky Rip Curl

To, čím firma neustále přitahuje zákazníky, je zejména její důraz na striktním držení se hlavních ideí, s nimiž byl projekt před několika desítkami let založen. Do popředí je stavěna láska k přírodě, což z Rip Curl činí značku vysoce autentickou. Zaslouženě tak patří mezi čtyři přední firmy co se surferské branže týče. Mezi nimi pak vyniká především tím, že si uchovala svou nezávislost – stále ji totiž vlastní soukromník a nespadá pod velkou mezinárodní korporaci. Ostatní značky také převyšuje svou technologickou pokročilostí, kterou si díky široké kolekci mohou užít jak muži, tak i ženy téměř všech myslitelných věkových kategorií. Navíc v sobě každý zakoupený kousek s logem Rip Curl kombinuje módu se sportovním oblečením. Rip Curl zkrátka symbolizuje bohatý, ale stále do jisté míry jednoduchý život, který je především v souladu s přírodou.

Ukažte, že máte rádi značku Rip Curl!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Rip Curl

Miluju Rip Curl!
Miluju značku Rip Curl!

Kde koupit oblečení Rip Curl

V Česku je značka Rip Curl známa především oblečením jako jsou trička, pěněženky, mikiny, kšiltovky, zimní i letní bundy nebo hodinky. Pokud tyto věci sháníte, již brzy na tomto místě najdete seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží Rip Curl. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse.

1 komentář k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top