skip to Main Content

Reserved

Logo ReservedPolská značka Reserved otevřela svůj první obchod v roce 2000 a v současnosti se nachází již ve 12 zemích. Její tajemství úspěchu spočívá v širokém sortimentu, z kterého si vybere téměř každý – ženy, muži, děti, mladí i postarší. V České republice dnes najdeme butiky značky Reserved již v každém větším městě.

Móda Reserved

Oblečení Reserved

Společnost Reserved nabízí módní hity pro každý den, stejně tak jako výstřednější modely pro více či méně formální příležitosti a nezapomíná ani na sportovně zaměřené zákazníky. Pro oděvní společnost Reserved pracují mladí talentovaní návrháři, je to značka pro všechny, kteří hledají světové módní trendy za přijatelné ceny.

Každý stálý zákazník této značky určitě ocení možnost využívat věrnostní program, kdy při každém nákupu sbíráte body, za které pak obdržíte různé slevy a odměny a nebo se můžete zúčastnit výhodných akcí.
V buticích Reserved se dá koupit kromě oblečení i mnoho módních doplňků jako jsou kabelky, pásky, šátky, čepice, brýle, bižuterie a obuv. Značka Reserved nezapomíná ani na půvabné a pohodlné spodní prádlo, noční košile a pyžama.

Reserved pro ženy

Vybrat si tu může opravdu každá žena, bez ohledu na to, jaký styl oblékání je jí nejbližší, protože značka Reserved se snaží splnit potřeby a přání všech žen. V dámské módě je kladen důraz na ženskost, ladné linie, zajímavé výstřihy, různá zdobení (kamínky, flitry, korálky atd.), volánky, šňůrky, nášivky, potisky apod. – podle toho co je momentálně in.

Móda Reserved

Reserved pro muže

Produkty pánské kolekce značky Reserved jsou elegantní i výstřednější, nejrůznějších materiálů, vzorů a barev, ale vždy podle posledních trendů. Oblečení značky Reserved zaručeně každému muži dodá na přitažlivosti.

Móda Reserved

Reserved pro děti

Značka Reserved myslí na všechny, a proto u ní najdeme krásné oblečky už pro děti
od narození. Dětské kolekce jsou vyrobeny z kvalitních a příjemných materiálů veselých barev, tak aby se v něm každé dítko cítilo pohodlně a příjemně

Móda Reserved

Kolekce Reserved podzim/zima 2009/2010

Nová kolekce Reserved pro podzim/zimu 2009 – 2010 nese název Midnight Dreamers. Pro dámskou řadu jsou typické tlumené barvy: černá, šedá, tmavě modrá, vínová, ale nechybí ani třeba bílá nebo červená. V této kolekci se snoubí rockový vzhled, prvky elegance, zvířecí motivy i romantika. Nová řada Reserved Midnight Dreamers sází zejména na teplé úplety, splývavé i lesklé materiály doplněné flitry. Reserved má podobně lákavou a rozsáhlou nabídku i pro muže. Vyznačuje se nedbalou elegancí a pohodlím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top