skip to Main Content

Represent

Logo značky RepresentKolekce oblečení a doplňků pro volný čas značky Represent vznikla v Praze v říjnu 2000. V průběhu dvou let se stala jednou ze světových značek. Represent se specializuje zejména na mladé lidi, a proto je k dostání zejména ve specializovaných obchodech na snowboarding a skateboarding po celé ČR a také na Slovensku.

Mezi nejdůležitější produkty firmy patří pánské trenýrky tzv. boxerky, které mají unikátní obal – potištěnou víceúčelovou plechovku, díky které neustále stoupá obliba tohoto pánského spodního prádla. Rozvoj firmy a neustálé zdokonalování a rozvoj prádla dělá značku Represent stále úspěšnější. Sortiment je stále větší: pánské i dámské mikiny, kalhoty, bundy, trika, košile a plavky v mnoha variantách. Z doplňků např. klíčenky, čepice, peněženky atd. Nabídka výrobků se neustále rozšiřuje, všechny potřebné informace najdete na internetových stránkách www.represent.cz.

Ukázka oblečení Represent – bunda, kšiltovka, mikina a boxerky

Oblečení značky Represent

Propagace firmy Represent spočívá ve sponzoringu různých sportovních a společenských akcí, zvláště vlastního týmu sportovců: mistra světa ve footbagu Vaška Kloudy, několikanásobného mistra v bike trialu Petra Krause, několika dalších zástupců na poli snowboardingu, skateboardingu, bike trialu a FMX. Podporuje také zástupce hudební scény a Ondřeje Skalničku, nejúspěšnějšího freestyle bartendera v ČR. Mezi nejvíce podporované akce patří především stále populárnější open-air festival HIP HOP KEMP. Bližší informace o podporovaných členech týmu a pořádaných akcích naleznete na výše uvedené internetové adrese.

Firma Represent má nejen vlastní kamenný obchod v centru Prahy u Karlova mostu (tzv. Represent shop), ale i internetový obchod, na kterém mohou nakupovat zákazníci z celé ČR a také Slovenska. Zde si vyberete z nejaktuálnější skladově dostupné nabídky. Hlavním důvodem tohoto způsobu nakupování je možnost vybírat si zboží z pohodlí vašeho domova.
Firma Represent se také podílí na výrobě reklamních předmětů pro partnerské firmy jako jsou např.: Autor, Olmeca Tequilla, Pilsner Urquel, British Airways, Rosengart a spousta dalších.

Ukažte, že máte rádi značku Represent!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Represent

Miluju značku Represent!
Miluju značku Represent!

Kde koupit oblečení Represent

Pokud sháníte mikiny, bundy či trička značky Represent, již brzy na tomto místě najdete seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží Represent koupit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top