skip to Main Content

Replay

Logo ReplayV místě prosluněných italských plání vznikla značka Replay, známá nejen výrobou kvalitních a pohodlných džínů. Zakladatel Claudio Buziol se již od zrodu firmy v roce 1978 drží hesla: „pohodlnost především“. Oblečení pro volný čas se stalo oblíbené nejen v mateřské Itálii, ale doslova po celém světě. Značkové džíny zdobí výklady obchodů v různých koutech světa počínaje Evropou, přes Severní a Jižní Ameriku, až po dálný východ.

Značka Replay se stala exkluzivní a masovou módou, která zdobí těla žen i mužů. V roce 1994, kdy si už firma vydobyla zvučné jméno na trhu s konfekcí, se návrháři začali zaobírat výrobou kvalitních džín. Italská skupina společností Fashion Box Group distribuuje úchvatné kolekce do více než 50-ti zemí světa, díky čemuž se roční obrat firmy pohybuje na 143 milionech Eur.

Džíny Replay

Široká nabídka kolekcí Replay

Prvotní tvorba začínala v malých dílnách, kde se šily první trička a polo-trička pro volný čas. Postupem času jak se z malých dílen vytvářely velké, začala módní značka Replay rozšiřovat své produkty o košile, polo-košile, kšiltovky a samozřejmě známé džíny. Rozšíření sortimentu samozřejmě sklidilo velký úspěch, protože v době usedlejších 80-tých let nebylo mnoho značek, které nabízely módu pro volný čas. O pár let později se tvůrci Replay rozhodli, že světu nabídnou ještě plážovou módu v podobě pohodlných plavek a kraťasů. Na konci 90-tých let se na trhu objevila i první obuv značky Replay. Poslední nový sortiment, který firma uvedla, je sportovní spodní prádlo vhodné nejen pro sport.

Replay jeans

Replay Jeans

Hlavním sortimentem značky přes širokou nabídku produktů zůstávají kvalitní džíny nabízející jak pohodlnost, tak vzdušnost. V nynější době se tato módní značka může pyšnit různými kolekcemi. Replay Beid jsou světle modré a jedná se o klasický rovný styl. Replay Dorado jsou poněkud extravagantnější. Následuje kolekce sepraných džínů Replay Maia a Replay Sabik. Replay Tabit zdobí zajímavé oranžové knoflíky a atypické seprání nohavic. Kolekce Replay Zibal je barvy tmavě modré s menším odřením a kapsami na přední straně.

Boty Replay

Replay Col Lectors

Rifle ReplayZákazníky nejoblíbenější kolekci Replay Col Lectors jsme si nechali až na samotný závěr, jelikož se jedná o opravdu zdařilý módní počin. Tento výrobek se objevil na trhu na jaře roku 2009 a až do nynější doby se jich prodalo více než 10 000 kusů, proto návrháři Replay zvažují tuto kolekci kvalitních džínů stále nabízet. Nespornou výhodou těchto džínů je fakt, že se jedná o vysoce odolný materiál, který vydrží i hrubší zacházení. Je-li vašim koníčkem například šplhání po horských masivech a sem tam se zašpiníte, nemusíte se bát, že by na džínech byla způsobená nějaká újma. Nevýhodou většiny džínů ostatních módních značek je především jejich rychlé opotřebení, ba dokonce zničení. Patříte-li mezi jedince, kteří raději zvolí vyšší cenu v očekávání, že výrobek neztratí svou kvalitu delší dobu, pak jsou džíny Replay Col Lectors právě pro vás. Cena se pohybuje okolo 6 000 Kč, či-li zhruba pětinásobek ceny klasických džínů, vydrží vám však mnohem, mnohem déle. Již při pohledu na tuto kolekci si můžete všimnout, že se při tvorbě kladl velký důraz na všemožné detaily, od kapes, švů až po decentní zdobení.

Značka Replay by se tedy dala charakterizovat jako módní značka s tradicí, zaměřující se výhradně na kolekce pro volný čas, kdy za vyšší cenu dostanete výbornou kvalitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top