skip to Main Content

Pepe Jeans

Logo značky Pepe JeansPepe Jeans je jedna z nejprogresivnějších značek, která vyrábí výrobky z denimu a oblečení pro volný čas. Své obchody má v 80 zemích po celém světě. Pepe Jeans je v současné době vedoucí značka ve výrobě džínového oblečení, ovládá 25 % „džínového“ trhu.

Pepe Jeans – pro něho i pro ni!

Pepe Jeans

Pepe JeansZnačka Pepe Jeans byla založena v roce 1973 třemi bratry z Keni. Nitin Shah, Arun Shah and Milan Shah se rozhodli začít vyrábět džíny, a protože jejich výrobky byly velice kvalitní, brzy se staly oblíbenými. Svůj první obchod rozjeli v pronajatém stánku na Portobello Road Market v západním Londýně. Značku pojmenovali „Pepe“, protože to je krátké, jednoduché slovo, které se dá napsat bez potíží. O dva roky později, v roce 1975 už měli stánky na čtyřech trzích. Díky velkému zájmu o jejich výrobky byli už jen krůček od otevření prvního kamenného butiku, což se jim splnilo butikem na Carnaby Street.

Pepe JeansV 80. letech se značka Pepe Jeans stala jednou z nejlepších evropských džínových značek.

Výroba produktů značky Pepe Jeans je celá v režii společnosti Pepe Jeans, všechny části výroby zařídí sami jako firma, nenajímají si žádné externí spolupracovníky.

Pepe Jeans je značka známá svými rozdílnými kolekcemi. Nabízejí oblečení a doplňky jak pro ženy, tak pro muže. Pořádají často módní přehlídky a jako tváře svých kolekcí si značka vybírá jen ty největší hvězdy. V současné kolekci je to herec Ashton Kutcher. Pro Kate Moss byla práce s Pepe Jeans její vůbec první reklamní kampaň. Z dalších slavných modelů, modelek, herců, hereček, sportovců se tváří Pepe Jeans v minulosti stali například Sienna Miller, Fernando Alonso, Cristiano Ronaldo, Natalia Vodianova…

Andy Warhol v podání Pepe Jeans

Pepe Jeans

V roce 2008 šokovali veřejnost svou kolekcí inspirovanou Andy Warholem. Kalhoty, šaty, trička, košile, pásky s potisky slavných Warholových sítotisků se staly velkým hitem.

Pepe Jeans

Obchody Pepe Jeans v ČR

V České republice můžete značku Pepe Jeans koupit od roku 2005. První obchod byl otevřen v Praze v Paláci Flóra. Postupem času byly otevřeny další, např. v OC Praha Chodov nebo v Galerii Vaňkovka v Brně či Plaza Plzeň v Plzni.

Pepe Jeans E-shop

E-shop Pepe Jeans

I v České republice najdete množství e-shopů nabízejících zboží značky Pepe Jeans. Stačí si je vyhledat na internetu. Většina e-shopů nabízí značku Pepe Jeans, nicméně v zahraničních obchodech vždycky najdete mnohem větší výběr než v těch českých elektronických obchodech (e-shopech).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top