skip to Main Content

Nautica

Logo NauticaMódní značka Nautica je symbolem americké klasiky a kvalitních materiálů s esencí aktivity a dobrodružného stylu. Původně byla značka založena za účelem výroby pánských kolekcí vhodných pro plavbu lodí, zakrátko se však pole působnosti této značky značně rozšířilo. V nynější době značka Nautica nabízí svým zákazníkům široký sortiment kolekcí pro volný čas nejen pro muže, ale také pro ženy. Oblečení je vhodné nejen pro váš volný čas, ale také pro výlety do přírody.

Móda Nautica

Co módní značka Nautica nabízí?

Americká módní značka nám ve více než 170-ti obchodech po celém světě (rovněž i v České republice) může nabídnout volno-časovou módu za velmi přijatelné ceny. Nabízí se oblečení všeho druhu od triček, košil, mikin, kabátů, přes kalhoty až po spodní prádlo. Hlavním záměrem firmy je, aby zboží bylo dostupné všem, proto v obchodech Nautica získáte kvalitní zboží za standardní ceny.

Móda Nautica

Oblečení pro aktivní ženy

V nynější době se na pultech objevuje množství dámských mikin a teplákových kalhot vhodných pro sport. Vzdušné, nepotivé materiály jsou u značky Nautica naprostou samozřejmostí. Kromě klasických mikin zakončených nad pasem, nalezneme i takové, které jsou poněkud delší a jsou na pomezí mikin a kabátků. Voleny byly syté barvy (červená, žlutá, tyrkysová) a široké vodorovné pruhy. Mikiny pořídíte většinou za cenu 900 Kč.

Dámská topy

Značka se vyznačuje sportovností a poněkud decentnějším střihem. Pokud nemáte příliš v oblibě krátká trička, odhalující bedra, pak se vám kolekce triček zalíbí. Nabízejí se jak trička s krátkým rukávem, tak s dlouhým či bez rukávu. V modelech se budete cítit nadmíru pohodlně a svá. Voleny byly opět syté tóny barev. Ceny jsou lidové, trička zakoupíte od 300 Kč.

Móda Nautica

Dámská šaty a sukně

Sportovní styl se skrývá i za barevnými kolekcemi šatů a sukní. Sukně většinou sahají ke kolenům. Působí sportovně a decentně. Dámské šaty dosahují obdobné délky. Nabízí se jak výrazné provedení (červená, žlutá, modrá) nebo decentní kostkovaný vzor v barvě šedivé. Ceny se pohybují od 1 100 Kč.

Pánská outwear kolekce

Pánové se mohou těšit na vkusné, decentní a zároveň sportovní modely bund, svetrů, košil a triček. Voleny jsou obdobné barvy jak v dámských kolekcích. Převažují však jednobarevné kombinace, které vkusně kontrastují s ostatními modely.

Móda Nautica

True Khaki Collection

Hledáte-li pánské kalhoty, které jsou pohodlné, sportovní avšak nepůsobí teenegerovským dojmem, pak se vám zalíbí modely pánských kalhot značky Nautica. Volba vzdušných materiálů společně s vkusnými barvami a příjemnou cenou okolo 1 000 Kč potěší nejednoho muže.

Módní značka Nautica nabízí svým zákazníkům kromě klasické konfekce také různé módní doplňky, parfémy a dokonce i zavazadla, batohy a klíčenky.

Butiky Nautica jsou tím pravým místem pro každého, kdo miluje vkusné a zároveň sportovní modely oděvů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top