skip to Main Content

Mexx

Mexx logoVíte, co symbolizuje XX v názvu značky Mexx? Jedná se o označení dvou polibků. A přesně takovým symbolem lásky je inspirováno i oblečení. Historie firmy patří mezi ty zajímavější příběhy, a proto nebude určitě na škodu se s ní seznámit. Společnost sice vznikla již v roce 1980, ale zpočátku důsledně oddělovala kolekce pro obě pohlaví. Konkrétně k tomu využívala značku Moustache a Emmanuelle. První zmíněné označení přitom bylo určeno mužům, zatímco to druhé si oblíbily ženy. Již o šest let později však bylo rozhodnuto o vzájemném sloučení produktových řad. A právě tehdy se zrodilo oblečení Mexx. Spojíme-li totiž první písmena z obou značek a přidáme dva polibky, vznikne nám tato rovnice: M + E + XX = Mexx. S námětem líbání se přitom dalo následně běžně setkat v mnoha marketingových kampaních. V propagačních materiálech rovněž běžně spatříte slogany typu „Vše začalo políbením“.

Mexx myslí i na malé děti

První produkty pro nejmladší členy rodiny se objevily již roku 1990. Šlo přitom o Mexx oblečení vhodné pro ratolesti od 2 do 8 let. O dva roky později světlo světa spatřilo zboží pro děti ve věku šesti až dvaceti čtyř měsíců. Mexx přitom pamatuje i na novorozence. Jak proto vidíte, prodejny toho mají co nabídnout nejen dospělým.

Nekončící sortiment plný kvality

Firma má skutečně velmi široký záběr. Vezmeme-li v úvahu oblečení, zjistíme, že v nabídce se vyskytují skutečně skvostnéMexx - dámské oblečení kousky. Všechny osoby, které mají rády svůj styl a nebojí se s ním vyjít na veřejnost, rozhodně nebudou zklamány. Oděvy to však teprve začíná. Doplňky totiž čítají kabelky, šperky i sluneční brýle. A už jsme zmínili možnost vyzkoušet Mexx parfém? K dispozici přitom máte mnoho druhů příjemných vůní. Ostatně cokoliv z kolekce Mexx woman nemá chybu. Ani pánové však nezůstanou pozadu. Pro ně lze doporučit módu pro bězné nošení i elegantní obleky.

Pátráme po nedaleké prodejně

Mexx prodejnaObjevit umístění všech Mexx obchodů naštěstí není nic složitého. Na webových stránkách www.mexx.com se totiž kromě aktuálního katalogu nachází i povedená mapa, která vám vypíše všechny potřebné informace včetně otevírací doby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top