skip to Main Content

LUSH chystá novou řadu kosmetiky

A co že nová řada kosmetiky LUSH v září nabídne? Půjde především o produkty pro vaše vlasy a kromě již zavedených přípravků jako jsou šampony, kondicionéry nebo masky nabídne nově balzám na zklidnění vlasové pokožky, balzám na roztřepené konečny a vlasový sprej pro objem a kudrny. Nyní se pojďme na novinky z kosmetiky LUSH podívat trochu podrobněji.

Kosmetika LUSH

Nové šampony značky LUSH

Blousey

Blouse je jemný šampon pro namáhané nebo barvené vlasy, který je oživí a dodá jim zpět život. Obsahuje výživné banány, díky nimž v sobě vlasy udrží vlhkost a budou jemnější. Dále obsahuje koření jako pimento a anýz, které stimulují pokožku hlavy a vlasový růst. Kakao a cupuacu máslo (z Brazílie) zase hydratují a dodávají vlasům lesk. Díky růžovému oleji, černému rybízu, jalovci, tymiánovému a rozmarýnovému oleji bude o vlasy dokonale postaráno a budou skvěle vonět. Cena za 250 g je 1095 Kč.

Fair Trade Honey

Lahvička plná síly pro vaše vlasy. Základem tohoto šampónu je více než 50 % fair trade medu a 20 % nálevu ze lněných semínek, které hydratují a dodají vlasům lesk a třpyt. Díky velkému množství medu nemusí být při jeho výrobě použito žádných konzervačních látek. A také to znamená podporu dodavatelů z celého světa. Cena za 100 g je 395 Kč.

Nové kndicionéry LUSH

Big Solid

Big Solid je tuhý kondicionér inspirovaný šamponem Big – má tedy stejnou neodolatelnou vůni. Prodává se na váhu. Obsahuje 17 % mořské soli, která dodá vlasům objem a lesk. Vlasy budou doslova hedvábné a voňavé, díky kandelilovému vosku, jojobovému oleji, čerstvé šťávě z limet, vetiveru, jasmínu, bergamotu a vanilce. Cena za 100 g je okolo 400 Kč.

Happy Happy Joy Joy

Mandlové mléko, jojobový olej, grepová a neroliová silice, to jsou hlavní ingredience tohoto kondicionéru, který učiní vaše vlasy lesklými a jemnými. Voní krásné po grapefruitu a neroli. Cena za 100 g je 545 Kč.

Masky a ostatní péče

Roots

Tahle maska, to je cesta k nádherně jemným a zároveň silným vlasům. Revitalizaci zajistí extra panenský olivový olej. Díky obsahu třech druhů máty jsou vlasy stimulované, což má vliv na jejich růst. 250 g, 610 Kč
Seaspray – Sprej na vlasy, který se dá použít několika způsoby. Můžete jej použít třeba před fénováním, aby vaše vlasy dostaly objem, anebo na suché vlasy a udělat si svěží mořské vlny. Voní po neroli, grapefruitu a silici z růžového dřeva. Cena za 100 g je 595 Kč.

Shine So Bright

Balzám s perfektním účinkem na roztřepené konečky vlasů díky složkám, jako jsou extra panenský olivový olej, čerstvé bio vejce a extra panenský kokosový olej. Voní povznášející směsí květů pomeranče, grapefruitu, neroli a růžového dřeva. Aplikujte na suché vlasy po umytí. Cena za 10 ml je 295 Kč.

Superbalm

Tenhle balzám, jak už název napovídá, je zkrátka super. Skvěle funguje na zklidnění při problémech pokožky hlavy, jako jsou zarudlá pokožka, ekzém, dermatitida a lupy. Obsahuje silici z levandule, extra panenský kokosový olej, heřmánek pravý a kandelilový vosk. Cena za 45 ml je 750 Kč.

Zboží LUSH můžete již tradičně nakoupit v jejich obchodě v pražském Palladiu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top